Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amíg dagadt a férfi addig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg dagadt a férfi addig a mai világban kb esélytelen a normális női partner találása?

Figyelt kérdés
Nincs kiút semmi. Vagy lefogy az ember vagy nem lehet vonzó nője? Esetleg aki vagyonos annak azzal meglehet kerülni az elvárásokat? Vagy az nem igazi kapcsolat mert akkor a nő csak a pénz miatt lesz a testes férfivel?
2023. aug. 9. 08:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Az én pasim túlsúlyos, magamat pedig normális nőként aposztrofálnám.
2023. aug. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1, mennyire az? Csak mert mióta 65 kgnak veszik a normális férfi alkatot , azóta már egy 80 kilósra is azt mondjàk túlsúlyos. Főleg a fiatal mai generáció.
2023. aug. 9. 08:42
 3/23 anonim ***** válasza:
50%

2

De milyen magassághoz? Azt nem írtad.

Amúgy amikor megismertem, 183cm/120kg volt. Azóta leadott 25 kilót, de még mindig van rajta fölösleg. Én így szeretem.

2023. aug. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Senki sem veszi 65 kg-nak a normális férfi testalkatom. Max ha 165 cm-es férfiről beszélünk.
2023. aug. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Nekem volt pasim, aki 65 kilós volt nagyjából, és engem zavart, hogy a magam 55 kilójával is egy debellának éreztem magam mellette. Olyan volt a teste, mint egy gyereké, nagyon nem jött be.
2023. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
17%
65 kg-os pasi anorexiás, bottal se piszkálnam meg.
2023. aug. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
16%
Csak a gyakorin megy ez a rikácsolás, hogy az 5-10 kiló plusz az már legalábbis az "élet 250 kg felett" című műsorba való. Mindkét nemre igaz, itt szinte csak a fikázás megy.
2023. aug. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem derült ki, hogy a kérdező mennyire kövér. Nem mindegy a kérdés szempontjából.
2023. aug. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Jajj megint kezdődik a félrevezető válaszok ideje. Ez olyan hogy itt a gyakorin a 12 centis farok a teremtés koronája , a tökös macsó aki minden nőnek tökéletes! Valójában meg a 20 cm alatt csak átlagosnak vagy kicsinek mondtok barinők előtt között minden srácot.


Most mindenkinek undorító a 65 kg-os férfi, de a való életben egyiknek se látni a Facebook kapcsolatban olyan férfival aki 75 kgnàl több lenne.

2023. aug. 9. 09:20
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

Ha senki sem lenne párkapcsolatban 75 kg felett, akkor az ország felnőtt férfilakosságának 90%-a szingli lenne.

Magyarországon elképesztő méreteket ölt az elhízás, oszt azért valahogy mégis egy csomóan párkapcsolatban élnek.


Amúgy meg nem tudom, honnan veszed ezt a 75 kilót. Netán 170 centis keritörpék ideális súlyát próbálod belőni, vagy mi? :D

2023. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!