Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetne javítani a férfiak helyzetén az internetes ismerkedés során?

Figyelt kérdés
2023. dec. 2. 23:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
31%

Bírom amúgy, hogy egyes válaszolók még mindig ott tartanak, hogy a nőknek, a világnak kell változnia azér,t hogy a férfiaknak jobb legyen:D

Mi lenne, ha mindneki a maga háza táján söprögetne, a saját ügyét próbálná előrébb vinni és nem várni a sültgalambot, hogy majd más megoldja a mi problémás helyzetünket?:D


F30

2023. dec. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
54%
Semmivel. Unalombol eleg sok appot/ tarskeresot kiprobaltam. Magas 189 centis sportos testalkatu pasi vagyok, eloben sosem volt gond az ismerkedessel, sot olyan noket vittem agyba akik ilyen tarskeresokon ha fent lennenek eselytelen lenne osszeszedni mer napi 150 levelet kapnak mindenfele perverz bolond ferfitol. A tarskereso semmi masra nem jo csak arra hogy a nok szorakozzanak egot noveljenek. Egy teljesen atlagos no is millio levelet kap teljesen felesleges szenvedni ezen. Nekem szemely szerint eloben ezerszer konnyebb volt az ismerkedes a tarskeresok teljesen hamis onbizalmat adnak a noknek, a ferfiaknak meg max elveszik.
2023. dec. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!