Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz hogy egyedül is boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy egyedül is boldog lehet az ember?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok alkalmas a kötöttségre(nem csak párkapcsolatban).
dec. 5. 10:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Én nem mondom, hogy boldog vagyok maximálisan, de nem panaszkodom. Sokkal nyugodtabb a lelkivilágom mióta nem szarakodom a másik nemmel, hogy ugyan alakítsunk már ki normális felnőtt emberekhez illő párkapcsolatot. Sokaknak nem is igazán ez a valódi célja. Csak a szex. Azt meg ha nagyon akarok, találok enélkül is.

N

dec. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy lehet. Mind szinglik vagyunk, senki nem párban születik.
dec. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%

Persze hangoztatják, hogy ha egységben vagy és a jelenben vagy akkor abban a létállapotban boldog vagy, nincs szükséged másra, hogy mástól várd azt amit magadnak nem adsz meg.

Boldog lehetsz, de én úgy érzem amig nem vagy a fent irt állapotban addig érintésekre hormonokra vágynak az emberek.

Nem tudom milyen vagy, hogy ha neked igy is jó akkor talán te már belekerültél ebbe az állapotba, hogy képes vagy magadnak megadni ezeket..

és persze akkor kinlódnak az emberek amikor nem a megfelelő társsal vannak együtt,de ki dönti el, hogy nem vagy alkalmas, mi lenne ha mégis az lennél, honnét tudod, lehet olyan emberekkel voltál aki nem hozzád való, de ettől még miért ne kapcsolódhatnál valakivel akivel jól érzed magad.

A kötöttség lehet, hogy nálad kötelezettséget jelent, elvárást stb. ..lehet ezt negativan életd meg, mert korlátokkal jár, de van ennek pozitiv oldala is a megfelelő személyekkel, ettől még nem kell pecsétet nyomni magunkra, hogy én ilyen nem vagyok:-)

dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
Pont jó, hogy felismeri, hogy ilyen.
dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Én sem mondom, hogy boldog vagyok maximálisan, de nem panaszkodom. Sokkal nyugodtabb a lelkivilágom mióta nem szarakodom a másik nemmel, hogy ugyan alakítsunk már ki normális felnőtt emberekhez illő párkapcsolatot. Sokaknak nem is igazán ez a valódi célja. Csak a szex. Azt meg ha nagyon akarok, találok enélkül is.


F

dec. 5. 10:57
 6/20 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem érzed magad magányos ak attól, hogy egyedül vagy, akkor lehetsz boldog…

Sokan keverik a két fogalmat, pedig hatalmas a különbség egyedüllét és magány között.

Én egysdül vagyok évek óta, és köszönöm szépen, nagyon jól vagyok…

Építgetem a kis életemet, aztán ha egyszer jön valaki, aki részt venne benne, hát nem fogok tiltakozni, de addig is tök jól elvagyok a kis tanyámon.

dec. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
14%
Egyedül sokkal jobb mint egy anyagias - számító, hátsó szándékos libával, aki csak ingyen vagy jobban akar élni hogy lehúzza a férfit.
dec. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

7-es


igazad van!

dec. 5. 11:27
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Én nem voltam boldog egyedül, csak szakítások után felszabadultabb, hogy már nem árt nekem többet ag a toxic gyökér.
dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

7 jajjjjj vegyél vissza !!!!

Nem kell azokat a lábakat szidni hiszen ti is ugyan úgy megcsinaljatok a nőkkel!!!!

Ha azt mondod h nincs igazam nem hiszem el ,mert az hazudik !!! ;)

dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!