Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül is lehet boldog az ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül is lehet boldog az ember?

Figyelt kérdés

Huszonéves nő vagyok, aki fiatalabb korában rengeteget gyötrődött a külseje miatt. Szerencsére mára megtanultam elfogadni magamat, önbizalmat építettem, és szép lassan feldolgoztam, hogy nem kellek senkinek. Szerettem volna családot, gyerekeket, ami vélhetően nem fog összejönni. Arról nem is beszélve, hogy ha lenne rá lehetőség, akkor sem szívesen örökíteném át a szerencsétlen génjeimet.

Szerintetek lehet boldog valaki így is, hogy nem tudatosan választja az egyedüllétet, vagy valami mindig hiányozni fog az életemből?



2021. ápr. 6. 19:00
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
94%
Hogyne. Minden csak rajtad múlik, h h éled meg.
2021. ápr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Inkább irj rám, beszélgessünk, hátha nem kell egyedül lenned:)
2021. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

Ha nem vagy túlsúlyos, garantált, hogy találsz normális társat. Máskülönben is, de jóval nehezebben (sokan csak szexet akarnak majd).

Nem egyedüllétre kell készülni, hanem azon gondolkozni milyen módon hozhatod ki magadból a maximumot (külsőleg és belsőleg), illetve amit ismét lehet, nagy társaságba járni, barátkozni sok emberrel.

2021. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2021. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Mi annyira borzasztó rajtad?
2021. ápr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Ideig óráig
2021. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2021. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Egyedül is lehet boldog az ember?"


Ha normális az önértékelése (= nem kívülről, azaz másoktól várja a megerősítést, visszaigazolást, hogy ő ér valamit, hanem ez magától értetődően természetes és igaz számára), akkor igen, teljes mértékben.

2021. ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
lehet
2021. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!