Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet úgy boldog életet élni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy boldog életet élni, ha szinte minden összejön az ember életében, de örökké egyedül van?

Figyelt kérdés
2016. okt. 12. 16:46
1 2
 1/17 anonim válasza:
Fogjuk rá, hogy igen. Nekem mindenem megvan csak barátnőm nincs
2016. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
igen.
2016. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én tuti nem tudnék így. Most elvileg boldognak kéne lennem, mindenem meg van, lakás, jó munkahely, jó fizetés, kocsi, előrelépési lehetőséget, minden. Viszont, mégse vagyok boldog, mert amikor hazajövök melóból, nem ölelhetek meg senkit, max a hűtőt.
2016. okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Egyrészt: olyan nincs, h örökké egyedül (mert a Földön még 7 milliárd ember él)

Másrészt: ha szeret olyan dolgokat csinálni, amit egyedül a legjobb (pl.:netezni, maszturbálni, állatokkal, növényekkel foglalkozni, tanulni, olvasni, stb.), és sokat van egyedül (az átlaghoz képest) akkor lehet, hogy sokkal boldogabb, mint aki nagycsaládban él, vagy párkapcsolatban vagy albiban a haverokkal.

Persze, ha extrovertált és/vagy társfüggő az illető, akkor nem lehet boldog, mert az extrovertáltak a társaságtól veszik az energiájukat. Az introvertáltak pedig az egyedüllétben töltekeznek, és rettentően kifárasztja őket mások (akár csak egyetlen ember) társasága.

2016. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

#3


Öhm, ha hazajössz a "meló"-ból, akkor nincs meg mindened, ha melóznod kell a pénzért akkor anyagilag nem vagy független, nincs passzív jövedelmed.

Ez a válaszom az elsőnek is, ha mindened meglenne, akkor lenne barátnőd is. Nekem speciel elért nincs barátnőm mert sok a dolgom és nem érek rá csajozni, nincsenek is a munkahelyemen csajok, informatikus vagyok.

2016. okt. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#5-ös, az informatika mely területén dolgozol?
2016. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Bocs de magaslabda...5ös akkor neked csak ilyen távoli asztali kapcsolataid vannak ? XD
2016. okt. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Öcsém, most mondjam azt, hogy apucinak annyi pénze van, hogyha egy percet nem dolgoznék, akkor is egész életemben ellennék? Lehet van aki kihasználná, de én magamnak szeretem megteremteni a dolgokat, és ezáltal érzem magam függetlennek. Amúgy ügyvéd vagyok, szóval én mondom meg magamnak, hogy 7, vagy 9re érek be az irodába. Szia.
2016. okt. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nem lehet aki azt mondja hogy lehet az hazudik
2016. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
6%

#8


Na ne mondd, megmondhatod reggel 7-re vagy 9-re mész be dolgozni? Én meg 3-4 év szakmai tapasztalattal, megmondhatom melyik héten van kedvem benézni a céghez, havi fél millióért. Sosem kelek fel ilyen korán. Mégis megterhelő nekem a munka és a csajozás egyszerre.

Amúgy meg ha az apád zsíros, én a helyedben kihasználnám, és a szabadidőmet meg csajozással tölteném.

2016. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!