Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazam van ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazam van ilyen esetekben?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy srác vagyok és sokszor vannak lánybarátaim akikkel ténylegesen nem akarunk egymástól semmi kapcsolati dolgot (legalábbis együtt lenni nem)

Csak simán együtt lógunk a mindennapokba közös hülyülések meg ilyesmi, eléggé kitűnök a tömegből a spontanitásommal meg egyéb tulajdonságaimmal és ezt szeretik is.

Na de ami a probléma... Nagyon sok esetben az történik, hogy még ha nekem van is barátnőm éppen nyilván akkor is lógok velük mert tökre szeretem őket mint barát és a mindennapjaim része. Viszont ha ők csávóznak be, az esetek felében utána le vagyok sz4rva. Aztán eljön a szakításuk ideje és első dolguk egyből engem keresni hogy úristen de rég beszéltünk hiányzol stb. Ilyenkor szoktam éreztetni velük hogy nem futok senki után, és ha eddig nem akartak velem foglalkozni ezután ne is akarjanak.

Nyilván ez nem minden esetben van így, mármint vannak olyan lánybarátaim mostanáig akikkel tényleg régóta vagyok jóba és soha nem volt ilyen de szerintem ez is lenne a normális... Ti hogy szoktátok kezelni az ellenkező nemű barátokat ha kapcsolatba kerültök ? Nem vagyok egy elveszett gyerek, nem is lógok senki nyakán folyamatosan de mindíg ott vagyok amikor kell és ezt tudja is rólam mindenki. Baj lenne azzal az elvárással hogy ne sz4rjanak le csak azért mert bepasiztak? A meglévő lány barátaimmal mikor dumáltam erről ők is nekem adtak igazat, nekik ha megtiltotta a csávójuk hogy találkozzanak velem akkor is volt hogy többet lógtak velem mint velük. A "fiú lány között nincs barátság" témát engedjük el, itt most nem ezen van a hangsúly.



#fiú #lány #barátság #ellenkezőnemű
2022. szept. 24. 00:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Alapjaiban vérzik a hozzászólásod.

Mivel anonim az oldal bármikor leírnám ha akarnék valamelyiktől valamit, viszont épp azért nem akarok mert nem jönnek be főleg kinézet miatt, nem csúnyák de nem is az eseteim. Egyébként az az ember vagyok akit általába keresnek és nem én keresek másokat, viszont ha valaki bajba van vagy segítség kell neki ott vagyok. És ez szinte az összes lánybarátra igaz volt mindíg, tehát ha gáz volt segítettek ha tudtak. Egyébként sokukat úgy ismertem meg hogy buliba kavartunk meg ilyesmi, viszont egyikünk se akart többet (szerencsére). Viszont én az az ember vagyok aki soha senki után nem futott, tehát ha valaki nem úgy állt hozzám mint én hozzá egyből leléptem. Én is tisztába vagyok azokkal a szerencsétlenekkel akik azért "barátkoznak" lányokkal mert besz4rik fűzni őket de megnyugodhatsz nem az ő táborukat erősítem. Csajos témák alatt nem tudom mit értesz, általában megvan a közös téma mindenkivel és pont nem csajos dolgokról szól egy beszélgetés velük hanem random hülyeségekről amik eszünkbe jutnak vagy meg is valósítjuk. Lehet hogy magadból indulsz ki, nem tudom veled ellentétben nem foglak azzal vádolni hogy egy csődtömeg vagy, pedig a hozzászólásod alapján sokkal jobban illene rád a leírás. Egyébként viszonylag sok nővel voltam már, legalábbis koromhoz képest bőven sokkal (ami amúgy nem is érdem) de szerencsére az ismerkedéssel nem volt problémám eddig. :D

2022. szept. 24. 01:03
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Keress normális barátokat.

Nekem a barátaim felének van kapcsolata, ami elég komoly (együtt is élnek, ahogy én is a párommal). Mégis érdeklődünk egymás iránt, ha a másiknak ott a párja egyikünket se zavarja, sőt jó hogyha látjuk a másik boldogságát.

A te barátaid szimplán nem elég érettek, hogy egy kapcsolatot helyén tudjanak kezelni és ne menjen a barátság rovására.

2022. szept. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Ők csak a haverjaid, nem igazi barátok. Alapvető dolog, hogy barátokat nem hanyagolunk el alakuló kapcsolat miatt, szóval csak annyit javasolnék, hogy ne várj el tőlük olyan dolgokat, amiket egy baráttól elvárnál.
2022. szept. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem könnyű a szerelmi életet megosztani a barátsággal. Nyilván az elején az ember néha a családját is elhanyagolja (sőt, azt jobban, mint a barátokat), de egy normális kapcsolatban mindig mondhatja az ember a párjának, hogy most 1-2 órára elmegy a barátjával sétálni, vagy valami. Elég alattomos dolog, hogy ha tényleg olyan szövegekkel keresnek meg a szakítás után, hogy "de rég beszéltünk", tapasztalatból mondom, hogy ilyet egy barát soha nem mond. Nekem az is beletartozik a barátságba, hogy a két embernek van ideje egymásra. Ezek a lányok bírják a fejedet, és néha magam is inkább fiúkkal barátkoznék, mint lányokkal (ne menjünk bele, h miért), jól megvannak veled, de sajnos igaz barátok nemigen vagytok. De szerintem simán találhatsz olyan lányt, többet is, akik igazán a barátaid lehetnek, és mindig lesz rád idejük.
2022. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Vannak olyanok is akik szinte mindig keresnek meg érdeklődnek barmi van.

Hát ja elég alattomos, aztán én vagyok a f4szkalap mert a szemükbe mondom hogy már így nem kellenek.

2022. szept. 24. 15:45
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Adhatnál nekik egy esélyt és megmondhatod hogy következő nem lesz
2022. szept. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem az én szokásom
2022. szept. 25. 13:34
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 Akkor ne csodálkozz, ha folyton ez lesz.
2022. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom de nem engedik az elveim, én se sz4rom le azokat akik fontosak.
2022. szept. 25. 21:13
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

Ha te sem vagy hajlandó kommunikálni és gyerekesen megsértődsz akkor magadra vess. Legyenek fontosabbak az elveid. Hiszen az elvektől annyi barátság maradt meg.

Hányszor álltál oda a barátaid elé, hogy elhanyagolnak és ez neked rosszul esik?

2022. szept. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!