Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Más is igényli az ellenkező...

Más is igényli az ellenkező nem társaságát intim vonaltól függetlenül?

Figyelt kérdés

Sztem ez generációtól független, ezért nem is érdekel a kor. Csak az illető társalkodó partner személyisége.

Privátban várom az igazi válaszokat.

Kérdés és megjegyzései alatt csak trollok szokták válaszolni úgyis.


F



2023. jún. 20. 20:26
1 2
 1/14 anonim válasza:

A válasz: igen.

Ez egy igazi válasz, nem vagyok troll. :))

N

2023. jún. 20. 20:51
 2/14 anonim válasza:

Mit tartunk intimnek? Az ölelés már az? Én a beszélgetést is kifejezetten szeretem, viszont én olyanokkal szeretek beszélgetni, akikkel valamilyen szinten közel állunk egymáshoz, én például szükségesnek érzem az apróbb érintéseket a beszélgetőpartner részére-részéről, azokat akikkel sokat beszélgetünk én mindig megölelem, ők is visszaölelnek, szerintem ennyi érintés kell.

17L

2023. jún. 20. 21:31
 3/14 anonim válasza:
Igénylem, de az intim vonal sem baj, ha bejátszik 😁! Ffi vagyok.
2023. jún. 20. 21:34
 4/14 anonim válasza:
Hát azért a random ölelgetések már nem barátságra utalnak.
2023. jún. 20. 22:20
 5/14 anonim válasza:

#4 Az ölelés miért ne utalna barátságra? Nekem volt lány barátom akivel mindig megöleltük egymást, de szexuálisan sosem vonzott. Sőt, fiú osztálytársammal is meg szoktuk egymást ölelni, bár nem rendszeresen. A barátsághoz az ölelés hozzátartozik, jó, fiúk egymást közt annyira nem szeretnek ölelkezni, de fiú-lány barátságban szerintem semmi rossz nincs benne.

Nyilván van olyan eset amikor a srác nem akar lefeküdni a csajjal, mert barátok és nem is akarnak kapcsolatot, de a lány külsőre vonzó, és ezt öleléskor lehet "érezni". De szerintem ezt barátok között meg lehet beszélni és egy normális lány megérti hogy az ilyet mi srácok nem nagyon tudjuk befolyásolni :D

2023. jún. 20. 22:59
 6/14 anonim válasza:
Meg is válaszoltad. "fiúk egymást közt annyira nem szeretnek ölelkezni" csak lányokkal. Ezen nincs mit ragozni.. :)
2023. jún. 20. 23:13
 7/14 anonim válasza:
Igen. Oleles,hajfesules,talp es hatmaszirozas siman belefer abarataagba. N
2023. jún. 20. 23:25
 8/14 anonim válasza:
Aki a barátom lesz, annak nem a nemét nézem, hanem a társaságát. N
2023. jún. 20. 23:32
 9/14 anonim válasza:
Persze
2023. jún. 21. 00:03
 10/14 anonim válasza:
Sőt, a saját nememből nem sok embert kedvelek. Egyszerüen nem találkoznak az érdeklődési köreink. A másik nemmel mindig is jobban kijöttem, sajnos néha félre is értették, pedig én senkit sem ölelgetek.
2023. jún. 21. 03:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!