Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most már a tudósok szerint is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már a tudósok szerint is durva nőhiany van a fiatalabb korosztályoknal, ti meg mindig hisztek a nőtöblet nevű téveszteni?

Figyelt kérdés
A legutóbbi népszámlálás kapcsán egy hosszú videóban nyilatkozott egy geográfus, majd pedig a szkeptikus társaság facebook fórumán volt néhány érdekes gondolata. Többek között ez:" A fiataloknál nőhiany van, a nőtöbblet téveszme Évente 15 ezerrel csökken a szülőképes korú nők létszáma

dec. 10. 17:39
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Téveszmében
dec. 10. 17:40
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Téveszméid itt csak neked meg a hozzád hasonló kis incel mókuskáknak vannak.
dec. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
dec. 10. 17:42
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én ilyen tudatlan vagyok.. de sajnos nem ismerek olyan egyetemet Magyarországon, hogy "egyetem tv".


Innentől kezdve a leírásban sincs sok minden, szóval kérdéses, hogy mennyire is hiteles..

dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nézd meg a szkeptikus társaság facebook oldalát,ott írja az idézett kommentet, bár lehet, hogy róluk sem hallottál.
dec. 10. 17:51
 6/30 anonim ***** válasza:
97%
Persze, férfitöbblet van, ezzel magyarázzátok azt, hogy nyomik vagytok csajozni is. Pedig nincsen ilyen! Sokan vagyunk Nők, csak egyszerűen az ilyen balfékeket kerüljük, mert életképtelenek.
dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
3%

A nőhiány még a kormány álláspontja szerint is az ország demográfiai válságának a legfőbb oka.

Senki nem tagadja ezt szerintem.

dec. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%

#8


Nem ismertem, de ezzel nagyon nagyon mellé lőttél mert én pont az vagyok aki semmilyen TV-t nem néz, csak max a Comedy Central megy azért, hogy legyen háttérzaj. Ott is ilyen felnőtt animációs sorozatok, mint a south park, family guy.. stb..


Egyébként nincs drasztikus nőhiány még akkor sem, ha ténylegesen kevesebb a nő, mint a férfi. Szóval... lefele mondjuk 10, felfelé, mondjuk 5 évet hozzáraksz a korodhoz, ha elmúltál mondjuk ilyen 27-28 éves.. és máris van potenciálisan több ezer szingli nő aki közül lehet válogatni..


Az csak a te lúzerséged, ha egyáltalán nem találsz pár.

dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként spoiler és lehet fájni fog, amit most írok, de nem ilyenből kell tájékozódni. (Gondolok itt a random blogra amit nem tudom ki üzemeltet és van 20.000 feliratkozó facebookon..)


Hanem valami hitelesebb források kellenének.. ha lenne ilyen, hogy drasztikus nőhiány, szerinted nem írta volna meg a Time? Verge? BBC? Nyilván azok sem tévedhetetlenek, de érted... azért mégis hitelesebb lenne.


Meg egyébként hazán nem egy szar hely az egyetemek szempontjából, szerinted nem lennének ezzel kapcsolatban hivatalos publikációk vagy tanulmányok? (Lehet van, most nem kerestem rá, de egy ilyen forrás már hiteles lenne.. mivel nem valami random podcast aminek a hitelessége nagy kérdőjel..)

dec. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy?
dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!