Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-asok mit gondoltok?37F vagyok, társkereső rendezvényeken (ritkán pedig online) ismerkedek. Találkozom is, havonta kb 1-2 emberrel. A randik jól telnek. Megkérdezem este/másnap hogy találkozunk e újra és az esetek 99%-ban nem a válasz. Miért?

Figyelt kérdés

dec. 15. 06:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%

Ra akarsz eroltetni vmi ruhadarabot vagy sminket vagy barmi mast?


Felhozod a szex temat ido elott?


Felhivod a lakasodra?


Olyan munkad van,ami szerint barhol barkivel lehetsz es o ugyse tudja meg?

dec. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
30%

Rajtengedély hogy áll?


- 180cm+ magas

- legalább 450e ft nettó kereset

- saját lakás, autó

- ne legyél kopasz

- sportos test


Ezek a legfontosabbak egy nő számára, a lelked pont nem érdekli. Ha ezekről beszélsz vagy a magasságod, tested, hajad nem felel meg, akkor kuka vagy hamar.


Azért nem pattintanak le élőben, mert gyávák és sajnálnak, egyszerűbb online lerendezni az ilyet. :D

dec. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

A társkereső rendezvényeken elég sok minden kiderül de azért elég sok minden nem.

A randik jól telnek, jól elbeszélgetünk általában a talán a 'szikra' meg a 'harmónia' meg a 'mások vagyunk' amit az alatt az 1-1.5 órás első randi alapján mondani szoktak.


184 magas vagyok és sűrű hajam van, és sportolok, tehát ebből e téren túl nagy gond talán nincs.

Autóról nem szoktunk beszélni ( vagyis igyekszem nem felhozni ), az nincsen.

Lakás van de nem luxuslakás és van rajta hitel is ( erről sem beszélek max néha-néha ha úgy jön ki a beszélgetés vagyha rákérdeznek ).

Semmit nem akarok rájuk erőltetni és nem hívom fel őket a lakásomra, a szexről nem beszélek egy szót sem, maximum teszek egy bókot hogy milyen csinos de talán ez belefér még.


Szóval lehet lelki okokból pattitantanak le. Régebb óta vagyok egyedül, és ezt általában kiszűrik a kérdéssel 'mióta vagy egyedül' vagy hasonlók.

dec. 15. 07:12
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
1. Nem vagy vonzó. Ez lehet akár ízléstelen öltözködés vagy béna frizura, csámpás fogazat is. 2. Taszító kommunikációs stílus. Pl arrogancia, belevágsz a szavába, mindent is jobban tudsz, kijavítod, nem veszed figyelembe a másik mondanivalóját. 3. Személyiségbeli problémák. Flegma vagy a pincérrel, merev, korlátoltabb gondolkodás, pl csak 8-tól 5-ig irodai dolgozó jöhet szóba, nem lehet elvált, szexista, pl legyen nagy melle, rasszista, soviniszta, politizálós, vallási fanatikus, számonkéred a másikat, kontrollmánia. 4. Creepy: pl az 1. randin szóbahozod a gyerektémát, valami fétist, az exed, az anyádról lelkendezel.
dec. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
5 éva vagyok szingli, szerintem ez kimeríti a "régebb óta egyedül vagyok" fogalmát, de eddig nem éreztem hátrányát, hogy amiatt hiusult volna meg második randi. Volt lány aki picit hüledezett, hogy "nahát, 5 éve??", de sokáig ő sem rugózott rajta.
dec. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Mármint nem gondolom, hogy ilyen vagy, de akár egy ilyen is lehet ok a felsoroltakból.
dec. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

4-es: elgondolkoztató és köszönöm, itt volt 1-2 dolog ami valóban volt és ezekre próbálok odafigyelni hátha szerencsét hoz, mert így hogy egy külső szemlélő írta így elgondolkodtatott.


Viszont ami nehéz az az amikor az emberről kérdeznek és elég komoly témákban akkor meg kitérni a válasz elől sem könnyű.


Mindenesetre én azért 5.nek odatenném hogy mi van akkor ha esetleg nem csak és kizárólag a 4-es által leírt problémák közül van 1-2 hanem esetleg a másiknak irreálisak az elvárásai. Talán ilyen is létezik...

dec. 15. 07:36
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Olyan lehet, hogy esetleg sok mindenkinek nem vagy az esete, vagy nem vagy szimpatikus sok lánynak, de ha konkrétan senki sem akar veled többé találkozni még egy kávéra vagy sétára sem egy másfél órás személyes ismerkedés alapján, annak komoly oka kell, hogy legyen, valami brutál red flag.
dec. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%
Ha 37 évesen nem tudod hogy mi kell egy középszerű nőnek, akkor már nem is fogod megtudni. Onnan gondolom, hogy középszerű, mert ilyen eventekre normális nők nem járnak, nincs rá szükségük.
dec. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
A 4-es, 6-os, 8-as vagyok, közöttünk lányok között is sok olyan van persze, akinek irreális, nevetséges elvárásai vannak és/vagy taszító tulajdonságai, ez nem is vitás.
dec. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!