Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-asok mit gondoltok?37F vagyok, társkereső rendezvényeken (ritkán pedig online) ismerkedek. Találkozom is, havonta kb 1-2 emberrel. A randik jól telnek. Megkérdezem este/másnap hogy találkozunk e újra és az esetek 99%-ban nem a válasz. Miért?

Figyelt kérdés

dec. 15. 06:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%
Bullshit, nem kell feltétlenül red flag legyen. Csak idén 3 tinderes első randim volt, ahol a lány szeretett volna másodikat, csak én passzoltam. Abszolút semmi gond nem volt lányokkal, messze nem volt red flag, csak az első randin leszürtem, hogy nem illünk össze.
dec. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%

ha a beugró megvan és írtad meg van akkor jöhet a teszet.


uncsi vagy?

furcsa vagy?

túl vad?

túl nyomulós vagy?

nem kezdeményezel eléggé?


ezek kb mind úgy mond elvi hibák bukta instant.


ha ezek is ok akkor lehet van egy testi hibád amit nem veszel észre.


vagy a stílusod nem megfelelő piperkőc, vagy arrogáns vagy lehet.

dec. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
20%

Ezeknek semmi nem jó, ha nem vagy az ideáljuk, akkor felesleges erőlködni.


A rajtengedély nagyjából oké, a hiteles lakás kérdőjel, de valakinél elmegy.


Amúgy hidd el, ha kapcsolatba kerülsz, akkor utána 1-2 évvel alig várod majd h egyedül legyél. Tapasztalat. A legjobb kapcsolatok azok, ahol a nőket kihasználod csak és kész. Nincs kötelezettség és a testi igények ki vannak elégítve. Nem szabad leragadni egynél. :D

dec. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%
Alom világban élsz. Szarul nézel ki és van benned valami taszító. Ennyire egyszerű!
dec. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

14-es mitől élnék álomvilágban? Találkozok nőkkel elutasítanak és megyek tovább. Ez számodra álomvilág? Az álmaim ennél sokkal szebbek azért :).


Nem nézek ki ****ul, és taszító sincs bennem. Az más kérdés hogy biztos nem vagyok egy 'Chad' de ettől függetlenül értelmes, jó kiállású, jó megjelenésű fiatalember vagyok. Lehet csak rosszul választok randi-partnereket de ez sem feltétlen igaz hiszen általában ezek kölcsönös döntések, ők is döntenek hogy eljönnek velem találkozni és én is hogy velük.

dec. 15. 11:31
 16/23 anonim ***** válasza:
51%

Már több threadben megírták, megírtam neked, hogy mi a gond.


Tudjuk, te vagy a 184cm magas, sportos, lakással rendelkező, nem kopasz, önmagát intelligensnek és jól kinézőnek nevező, aláírásában gyakran 37f incelként jelenlévő fórumfüggő, napi több unalomig tárgyalt téma újraindításával.


A hozzászólásaidból, a válaszolókra reflektált kommentjeidből süt az arrogancia és agresszió. Vérig vagy sértve, ha egy kérdésedre nem egy neked tetsző válasz jön.


A nők elvannak és boldogan élnek egy alacsony pocakos kopaszodó férfival, ha az kedves és figyelmes. De te haver megjelenésben és metakommunikációban biztosan hozod azokat a jeleket, amiket írásban, és azok borzalmasak.


Egyetértek az előttem szólóval: ha 37 éves korodig nem voltál képes egy párkapcsolatot kialakítani, akkor nem a világgal van baj, hanem veled.


Szeretnék egy gombot, amivel az összes általad nyitott kérdést és hozzászólást eltüntethetném.

dec. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

16-os: rég nevettem ekkorát. Nem tudom ki a nevetségesebb, aki keresi a társát és emiatt kiír egy abszolút releváns kérdést vagy valaki aki ebben leli örömét hogy fórumokon mások felett pálcát törjön és azokat böngészi hogy ki mikor mit írt és fűzi össze. Biztos ettől neked jobb lesz? Nem hinném, lehet rövidtávon úgy érzed te vagy a menő és van kit lenézni de szerintem egy egészséges éplelkű ember ( aki nem kérdést akar kiírni ), az nem fog idejönni és másokat pocskondiázni, sokkal cikibb. Az a barátnőjével van most épp például inkább ...


Boldog karácsonyt azért Neked! Mindenki lehet egyszer még lent, még Te is!

dec. 15. 12:05
 18/23 anonim ***** válasza:
48%
Fiatalember már nem vagy, hiába is képzeled magad annak. Ellenszenves vagy, a válaszaid alapján is, élőben még rosszabb lehetsz.
dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

18-as rám lehetsz kattanva nagyon hogy ennyire követsz. Amúgy meg kötekedni a gyakori kérdéseken milyen szuper életre vallhat? Ha nem tudsz jót cselekedni inkább ne tegyél semmit. Szerintem.

A fiatalember pedig szerintem 40 alatt még megállja a helyét. Ha te 20 éves vagy akkor neked nyilván én már "nagypapa" vagyok és a nők akikkel találkozok pedig nagymamák :).

dec. 15. 13:55
 20/23 anonim ***** válasza:
34%

35 éves ember már középkorú, pláne ha férfiről van szó. 40 felett vagyok, de így sem tartalak hamvas, fiatal srácnak :D

Nagyon rád vagyok kattanva, mikor dugunk? :D

42F

dec. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!