Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, akad köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, akad köztetek olyan, akinél nem mínusz 100 pontról indulna egy pasi, aki bár hűséges, de biszex fantáziái is vannak?

Figyelt kérdés

dec. 16. 12:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
A nőnek amúgy miért kell erről tudnia? Gondolom azért, mert nem csak fantáziálás szintjén akarsz ezzel foglalkozni.
dec. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Igen.

Nálam egyáltalán nem mínusz pont, de már tárgytalan, mert van egy hetero párom.

dec. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%
Hát nem mínusz százról indulna. Éljen! Hanem mínusz ezerről! HAHA.
dec. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Itt nem, de máshol akad - olyan nő aki szereti a többes mókákat.
dec. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
A nők szerintem max olyan mókákat szeretnek, ahol két pasi dugja meg őket, nem ahol a pasijával együtt szopják a másik férfit.
dec. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én bi vagyok, volt már szintén bi párom. Én monogám típus vagyok, azt mondta, hogy ő is. Na kettőnk közül csak én mondtam igazat, fűvel fával megcsalt.
dec. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
A bi nem jelent automatikus triót. Miért vagytok ilyen hülyék?
dec. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
De ha nem akar hármast minek kéne a nőnek elmondani? Most a nő meg mondja el nekeed kisfszúként, hogy ő szereti a nagy farkakat is?
dec. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

7.


Mondjuk automatikusan nem, de láttam már rá példát. Rohadt bizarr volt az egész. El is döcögtek angliába, "mert a magyarok nem toleránsak" meg amúgy is milyen dolog már, hogy egy kékhajú tarajos punkot nem vesznek fel banki ügyfelesnek, az orrkarikást (itt most nem ilyen kis pici pirszinget kell érteni, hanem olyat, ami a marhák orrában szokott lenni, bazi nagy) időnként megszólják, a trió harmadik tagjának (régies ruházatú, elnyomott nerd csaj) mondjuk legitim volt a külföldre menekülése a vallásos családja miatt (na, azok tényleg bolondok voltak). Hárman párban... Bizarr.

dec. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az poligámia, nem biszexualitás.


Bi csak annyit jelent, hogy mindkét nemhez vonzódik.


A hetero sem azt jelenti, hogy az ÖSSZES ellenkező neműhöz egyszerre vonzódik.

dec. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!