Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, milyen magasak vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen magasak vagytok? Ha egy fiú 190 cm, az kizáró ok/minusz lenne nálatok vagy sem?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 08:48
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Csak mert hallottam már néhány csajtól, hogy az neki egyből kizáró ok, max 180 jöhet szóba.
2017. ápr. 9. 08:49
 2/18 anonim ***** válasza:
Meglepő lesz, de hidd el, változó. Egy 185+ magas lánynál pl. szerintem előny, de nekem is van olyan lány barátom, akinek van felső határ magasságra nézve, mert ő alacsony.
2017. ápr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ezért is kérdeztem a kommentelők magasságát, abból le lehetne szűrni ezt.


185+-os lány? :D Én életemben néhányat ha láttam.

2017. ápr. 9. 08:56
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
Ez hülyeség. Minél magasabb a fiú, annál jobb, minden lány így gondolkodik.
2017. ápr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

190 cm-el nem vagy akkora óriás hogy bármelyik lánynak emiatt ne tetszenél.


Persze ha brutálisan vékony vagy akkor lehet rosszul nézel ki, mivel az még jobban megnyújt.

2017. ápr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
170 cm vagyok, imádnám ha 190 cm pasim lenne.
2017. ápr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
172-3 vagyok, a barátom is 190 körül van. Teljesen jó.
2017. ápr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
180 vagyok. Nekem pont jó lenne.
2017. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#6-8: És az mennyiben befolyásolja ezt, ha a magasság mellé vékony? Úgy is tetszik?
2017. ápr. 9. 10:49
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Te most komolyan provokálni akarod itt a népet? Jelentettem a kérdésedet! Fogalmam sincs, hogy ugyanaz az idióta írja ki folyton ezeket a 190-es kérdéseket, de gőzöm sincs hányszor kell még leírni, hogy egy csajnak annál jobban bejössz minél magasabb vagy! Nem véletlen, hogy annyi alacsony pasi még a húszas éveiben is szűz (pl. én) vagy jó ideje nincs barátnője. Csak te vagy itt az egyedüli lúzer, aki totál vakon van. Meg azt te hol és kitől hallottad, hogy egy csajnak max 180 centi magas pasi jöhet szóba? Egy párhuzamos univerzumban talán. Teljesen ellentmond a racionális női gondolkodásnak. Egy kész paródia vagy a kérdéseddel együtt.
2017. ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!