Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél mennyire gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél mennyire gáz, hogy 24 évesen nincs autóm? A lányoknál ez nagyon nagy minusz pont?

Figyelt kérdés
2022. júl. 12. 19:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Budapesten jó a tömegközlekedés! Nincs szükség autóra. Benzin is drága


26/N

2022. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én meg 39 éves vagyok, nincs autóm, és nem is lesz. Soha nem okozott ez gondot a párkapcsolataimban. Most is komoly párkapcsolatban élek. Igen, nyilván van, akinek ez kardinális kérdés. De akinek az, azzal nem képviselünk azonos értékrendet és életstílust, szóval egyébként sem lenne a kapcsolatunknak jövője.

Nem kell mindig mindenkinek megfelelni. Úgyis mindig lesz, akinek valami nem tetszik. A lényeg, hogy megtaláld a neked megfelelő partnert. :)

2022. júl. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%

Úgy van, ahogy a 3-as mondja. Nem kell megfelelni olyan nőknek, akik hülye elvárásokat támasztanak. Úgyis van helyettük 1000 másik, akinek normális elvárásai vannak. Ez olyan, hogy a boltban is kidobod a férges almát a zacskóból.

Rengeteg nő van, mi értelme leragadni a hülyéknél?

Persze ők azt hiszik, hogy kishercegnők meg mittudomén... Holot pótolható szutyok az összes!!

2022. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
hát a nők nagy része igényli. de legalább legyen jogid. ami meg rutin nélkül nem sokat ér.
2022. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Hellmano ***** válasza:
Nekem se volt kocsim sokáig csajom mégis mindig volt...azt lett egy Suzuki-m és akkor is volt. Most egy drágább kocsim van, de nem ettől függ egy párkapcsolat, mert aki erre jönne azt max. megdugnám és nem kellene kapcsolatra. Egyébként , ha magamat nézem nekem nem kellene kocsi, de azért jó ha van, mert néha tényleg szükség van rá. Én inkább bicajjal megyek, ha tehetem és ami közelben van hamarabb oda is érek bicajjal, mint kocsival. Mire kijár az ember a garázsból meg becsukja a kaput stb. addig már bicajjal rég odaértem :D
2022. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Bp belső kerületeiben nem gáz. De egy vidéki lány szemében csak 2 fokkal vagy a csöves és csak 1 fokkal a munkanélküli fölött
2022. júl. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Napi fusztràl, ha nincs autóm kérdés.
2022. júl. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Nekem sincs és párkapcsolatban élek. Ha ez az alappillére egy kapcsolatnak az rég rossz...
2022. júl. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
20%

Nekem "alap", hogy van autó, akármilyen drágának js tartják. Nem kell minden miatt elővenni, minden sarokra avval menni, így lehet spórolni is rajta.

Vidéken még inkább szükség van rá.

Családnál is alap számomra, hogy van egy normális autó legalább. (Normális alatt úgy erten, hogy nem a legutolsó, leharcolt kocsi van, hanem kicsit "extrás": működő klíma, iso fix, több légzsák, abs. Szerencsére ehhez nem kell több milliós autó, egy 15+ éves is tudja már ezeken szerencsére).

Olyannal nem is kezdenék, akinek jogsija sincs.

Lehet leszólni, de én így gondolom, ehhez lettem hozzá szoktatva. (Van autóm, és jogsim. Ha családom lesz, automatikusan cserélem a jelenlegi kis "szar" autóm egy jobbra, mert ez jelenleg kormány és négy kerék csak. De egyelőre megfelelő.)

2022. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem unjátok még?
2022. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!