Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha külsőre egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha külsőre egyáltalán nem tetszik, akkor érdemes neki esélyt adni?

Figyelt kérdés
Belsőt nem tudom, de külsőre nagyon nem tetszik. Úgy tudnám leírni, hogy az ilyen középiskolásokról szóló sorozatokban fixen ő játszaná a kis nyomit.
dec. 22. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha még a személyiségét sem ismered, és külsőre sem tetszik, akkor mi a jóistenért állnál le vele?
dec. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha nincs vonzalom, akkor később a szex sem fog működni, akkor pedig bukta. Ne gyere össze vele, magadnak és neki is jobb lesz.
dec. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

nem, és határozottan nem, csak bántanátok egymást, még ha belül tetszik is, a megvetés mindig ott lenne benned, ha már most igy látod..


bár ismerek ilyet aki szült is olyan embernek akit lecigányozott,az elején a külseje miatt, de mivel jó apának tartotta és kellett neki gyerek, hozzáment


és hol a szenvedély, ha a nyomi kép jön be róla?

atyaég?

ennyire nincs más?

dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

"Úgy tudnám leírni, hogy az ilyen középiskolásokról szóló sorozatokban fixen ő játszaná a kis nyomit."


Akkor nem néz ki rosszul, csak nem foglalkozik sokat a külsejével. Egy kis edzés, új hajfrizura, menőbb ruhák csodára képes.


Amúgy Mex Deluxe (egykori, magyar PUA tréner) a középsúlyos fotóin elég rosszul néz ki. Semmi vonzó nincs benne. Mára egy jóképű, sikeres férfi.

dec. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*középsulis fotóin
dec. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem
dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"ennyire nincs más?"

Valószínűleg nincs, különben ez a kérdés fel sem merülne. Van ilyen. De tényleg nem érdemes akkor sem. Olyannal együtt lenni, akire nem vágysz, kínzóbb még a magánynál/szexhiánynál is, noha utóbbi is elég nehezen viselhető tud lenni.

dec. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem érdemes, óva intek ettől mindenkit.
dec. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%

oké forditsuk meg, hogy lásd, nem tudom milyen nemű vagy, de tegyük fel, hogy nő vagy, és most te leszel a nyomi kinézetű, tehát elképzelhető hogy ennek a valakinek elég kevés az önbizalma talán csak feltételezzük, hogy nem egy önbizalomhúszár, de mint mindenki próbálkozik ő is, és mondjuk jön egy valaki és megsajnálja, hogy gyere kis nyomi majd én megsajnállak, majd én megmentelek, adok egy esélyt, ez egész alapjaiban a szánalom és sajnálatból indul ki, hol itt a többi érzés? majd megszépül ha szereted, vagy a szemedben megszépül talán?

jó folytatom, tehát te vagy a nyomi csaj és jön egy srác aki megsajnál, hogy na majd itt lesz valaki aki nem fog átverni, mert …full sajnálat és szánalom irántad, szerinted ezt nem fogod érezni, hogy nem őszinte, csak hát nincs más stb stb..

dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%
Én összejöttem, a ronda talán túlzás de nagyon dagadt volt, 130 kg tömény zsír. És én megbántam, mert a kapcsolat is szar volt és még bennem van 10 évvel a szakítás után is, hogy kidobott egy ilyen hájtenger :D
dec. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!