Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes nők miért mondják azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nők miért mondják azt hogy nekik abszolút nem számít a külső?

Figyelt kérdés
Volt hogy ismerkedtem interneten vagy élőben és mikor megkérdeztem hogy milyen pasik jönnek be, akkor voltak olyan nők akik azt mondták hogy nekik például a külső abszolút nem számít, meg hogy mikor megöregszik úgyis csúnya lesz, tényleg csak a belső fontos számukra, ez igaz?, ha igen, akkor vannak még ilyen nők vagy ha nem miért mondják ezt?
dec. 23. 09:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Mert olyan szépen hangzik 😊
dec. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Noren1989 ***** válasza:
62%

Mert bárki azt mond, amit akar.


A laposföldesek meg azt mondják, hogy egy korongon élünk :D

dec. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
meg fogsz lepődni, de a nők nem mindig mondanak igazat
dec. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Azért mondják, mert nincsenek olyan preferenciáik, hogy kék/barna szem, szőke/barna haj, vagyis amiket óvodában még lelkesen mondtunk, aztán rájöttünk, hogy nem ilyeneken dől el a vonzalom. Vagy kialakul a vonzalom, vagy nem.


Jó tanács: ne kezdd az ismerkedést hülye kérdéssel, és akkor nem kapsz hülye választ. Welcome to adulthood.

dec. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Kérdezd azokat, akik ezt mondták neked.
dec. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

Én úgy fogalmaznék, hogy nem a külső számít, hanem a vonzalom. Nem kell, hogy valaki objektíven nézve szép legyen, ha én meglátok benne valamit, ami nagyon vonzz.

Ettől függetlenül, ha valakinek a külseje taszít, abból nem lesz vonzalom.

Ugyanígy, ha valakinek a jelleme taszít, abból se.

Ha pedig valaki hasonlóan hozzád nem érti a vonzalom alapjait se, az eleve kiesik.

Beszélgess, ismerkedj, ne ilyen fura és értelmetlen kérdéseket tegyélfel, amikből egyértelműen látszik, hogy mekkora bajban vagy.

Az önbizalom és önállóság nagyon vonzó. Ellenben azzal, ha kétségbeesetten kapálózik, mert az szinte minden esetben taszító a másik nemnek.

dec. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
4%
Mert vannak demiszexuális nők.
dec. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
#7: én demiszexuálisnak tartom / érzem magam, és soha nem tagadtam, itt sem, hogy nekem NAGYON is számít a külső, mivel az, hogy hogyan tálalja magát valaki, rengeteget elárul a saját magához való viszonyáról, illetve az énképéről.
dec. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
mert ronda vagy és kedvesek akarnak lenni veled nem mondják a szemedbe hogy egy bánya rém vagy
dec. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
#8 voltam, szóval az, hogy valaki mit kezd a természetes adottságaival, veszi-e a fáradságot, hogy kihozzon magából külsőleg valamit. Na, nekem ez az, ami rengeteg mindent eldönt tudat alatt.
dec. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!