Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azokra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azokra az emberekre hogy hazudnak, akik azt mondják hogy abszolút nem számít a külső?

Figyelt kérdés

Igenis csomó nőt ismerek, akik ráadásul csinosak is, akinek abszolút nem számít a külső!! Onnan tudom, hogy nagyon ronda pasijaik vannak. Én nagyon kövér vagyok, két fogam hiányzik elől (tudom meg kell csináltatni), de olyan csinos barátnőm van. Ráadásul nagyon nem voltam neki az esete, elején mondta hogy bocsi de nem fog menni mert az elhízás semmilyen formáját nem tudja elfogadni stb. Mégis azt mondta hogy egyszerűen a személyiségem miatt valahogy vonzó lettem számára. Na most csomó nők között vagyok kollégám 80%-a fiatal csinos nő, és elég sok olyan nőt ismerek akinek nem számít a külső.

Miért kell az ilyen embereket meghazudtolni?


2015. szept. 20. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert ez nem valós az a helyzet.Legalább is a saját környezetemben egy ilyet sem látok,de nem is láttam soha sem.Sőt az ismerőseim sem.

Szóval te valamit állítasz,és mások pedig teljesen az ellenkezőjét tapasztalták.

Nos akkor 50-50% az arány,tehát nem tudjuk eldönteni igazából kinek van valósabb képe a dolgokról.

De amikor már nem egy ember állítja ugyanazt,tehát amit a való életben tapasztalt,itt pedig névtelenül állítanak valamit...Hát a valóságban nagyon nem ezt látjuk,mármint amit te próbálsz itt most leírni...

Én vékony vagyok,de esélyt nem kaptam soha egyetlen nőtől sem,se széptől,se átlagostól,se rondától...

Nos akkor melyik a valós? Valószínűleg mindkettőnek van valóságalapja,csak ha az ember nem tapasztalt olyat a való életben soha,és nem is látott,akkor milyen alapon kéne neki azt elhinnie?

24/F

2015. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert akkor elveszed azt a kis maradék hitüket is, hogy valóban velük van a probléma, már ami a pártalálási sikertelenségüket illeti, és az alapjaiban rengetné meg a kis lelkivilágukat. Sokkal könnyebb azt mondani, hogy csak a szép, jó adottságú, menő srácoknak "jut" nő, és az ellenkező nem felszínessége miatt nem sikerül nekik összehozniuk egy épkézláb párkapcsolatot, mint beismerni, hogy ők maguk rosszul csinálnak valamit. Pont ezért nem is vesznek tudomást azokról a párokról sem, akiket random az utcán látsz, és már eleve meghazudtolják a kijelentésüket- sok nem kifejezetten helyes, és/vagy cseppet sem izmos, és/vagy láthatóan nem dúsgazdag pasi mellett is látni barátnőt (tény, nem mindig szupermodelleket, ezt elismerem, de azért nem is vasorrú bábákat), csak könnyebb azt mondani, hogy á, ez kivétel, mert... vagy azt mondani, hogy az nem is igaz. Ahogyan az ilyen helyzetekben is, mikor itt mondjuk, hogy nem csak a "tökéletes" (és/vagy bunkó) srácoknak vannak nőik.


Egyszerűbb ez, mint elismerniük, hogy a maguk védelmére létrehozott világképpel van a probléma (és ugye, az ő társkeresési módszereikkel). Szerintem ezért.


És nézd meg, most is, nagyon le leszek pontozva, minimum hárman kérdőjelezik meg a hozzászólásom egy-egy elemét, és vágnak majd vissza valami olyasmivel, hogy hát ez nem is igaz, és rosszul látom :D

2015. szept. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!