Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Önbizalomhiány lehet az oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiány lehet az oka annak ha egy viszonylag szép arcú átlagos testalkatú nő mindig az ilyen 40 év körüli szűz nem helyes kicsit macis férfiakkal jön össze?

Figyelt kérdés
A nőnek tényleg nincs önbizalma ezt tudom, meg mondja is magáról, lehet az önbizalomhiánynak egy ilyen tünete?
dec. 27. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Régen én is csak macisabb pasikkal jöttem össze.semmi önbizalmam nem volt.sokszor megkaptam hogy nagyon alul választok párt.

Miután rendbetettem az önbizalmam, utána nyitottam olyan emberek felé, akik ténylegesen vonzottak.

dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te mint kivulallo, honnan tudod ennyi ferfirol, hogy szuz?
dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. A nő meséli mindig hogy mindig szüzekkel jön össze
dec. 27. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy barátnőm, aki nagyon csinos nőként mindig macis pasikhoz vonzódott. Nála szerintem egyfajta apakép volt, mert az apja is macis és a barátnőm nagyon szerette az apját.

A szűz az más kérdés, a nő valószínűleg szereti irányítani, nevelni a párját.

dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Nem mer olyan csődörökre ránizni sem, mint te:)
dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy beszéltek a “macis” férfiakról mint valami nem kívánatos selejtekről. Akiknek csak akkor lehet partnere ha a nő önbizalomhiányos és vonzalom nélkül megsajnálna jön össze a nagydarab férfivel.
dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!