Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a jó a szeretet, társ és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó a szeretet, társ és szex nélküli életben?

Figyelt kérdés
dec. 28. 21:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%

Az hogy nem zavar senki

A szextol meg sokan undorodnak, én főleg

dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
87%

Érzelmileg biztonságosabb szerintem és én kiegyensúlyozottabb vagyok egyedül. Nem kell alkalmazkodni, tekintettel lenni, mindig előre számolni a másikkal, a másik hangulatával, igényeivel, idejével, beosztásával stb. Nincsenek viták, megfelelésikényszer, magamra kell főzni, takarítani, ha épp nem teszem, senki nem teszi szóvá, ahogy semmi mást sem.

Egy kapcsolatnak vannak nagyon jó oldalai, egy jó kapcsolatnak. De, még annak is vannak hátonütői. Hát még egy rossz kapcsolatnak. Márpedig a legtöbb kapcsolat idővel rossz kapcsolat lesz. Ha szerencséd van, később és jut előtte pár jó év.

Szóval... addig jó egyedül, amíg jól érzed úgy magad. És akkor tényleg jó.

Ugyanez igaz a kapcsolatra is. Az egyéni, kinek, mikor, melyik állapot a jó.

dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
42%
az exem folyamatosan szivatto mióta kidobott legalább jobban alszom.
dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%
Miért pontozzák le azokat, akik jól érzik magukat egyedül?
dec. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
A boldogtalanság.
dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
43%
Szeretet mindenki számára elérhető, csak egy cica kell hozzá vagy egy kutya.
dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
69%
Számomra az, hogy így egyedül nem stresszelek.
dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem jó, ha olyan jó lenne nem nyafognátok itt a társkeresési problémák részben.
dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
74%
Mi a jó? Semmi. Magát sajnálja az ember először, aztán jobb esetben befelé fordul ha meg még sem akkor azt teszi amitől megkapja azt amitől boldog lesz. Nehéz dolog az biztos
dec. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem semmi. A barátok, rokonok nem pótolhatják a társ hiányát, feltéve, ha olyan ember vagy, akinek hiányzik. Van, aki elvan egyedül is, én is elvagyok, mert muszáj, de jobb lenne egy szeretetteli kapcsolatban élni valakivel. Tudom, miről beszélek, már volt benne részem, de a férjem meghalt, most már a gyereknek élek.
dec. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!