Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a jó a szeretet, társ és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó a szeretet, társ és szex nélküli életben?

Figyelt kérdés
dec. 28. 21:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
71%

A szeretet egy érzés nem feltétlen egy személy függvénye.

Lehet szeretni az utazást, kaját, mozizást....

A társ is mint olyan szubjektív nekem van barátnőm akivel utazgatok kinek mi egy társ, nekem utastárs.


A szexhez meg nem kell párkapcsolat, de lehet üzlet is. Ennyire egyszerű.

dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
83%

Szeretetet nem csak a társától kaphat az ember. Lehetnek rokonai, barátai... És hát tehet ő is az emberiségért, ha nem csak kapni szeretne, akkor nagyon sok ember hasznára, gondoskodására tud lenni kb. akárki. Sok olyan vénlányt vagy agglegényt ismerek, akiknek nincs családjuk, mégis egy egész sereg ember vesz körül pl. mert iskolában tanít, segít vagy szeretik az unokahugai/öccsei vagy barátok családjainál lett tiszteletbeli pótszülő vagy nagyszülő. És hát olyan is van, aki nem is vágyott erre, de élvezi a munkáját vagy hobbiját és így közvetve járul hozzá egy szebb világhoz.

Társ persze egy tök jogos igény. De sajnos nem garantálja a boldogságot vagy hogy értelmet ad az életnek. És nagyon sok olyan párt ismerek, ahol se szeretet nincs már, se szex akár évtizedek óta.

dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Fontos dolog a párkapcsolat, de számomra már nem az a legfontosabb dolog az életben, főleg ha valaki egy rossz kapcsolatban/házasságban él évek óta szex és szeretet nélkül és én azt látom a környezetemben, hogy sokan élnek és maradnak rossz tönkrement kapcsolatban, csak azért mert félnek, hogy XXX évesen egyedül maradnak. Nos egy rossz kapcsolatban, amiben még intimitás, tehát szex is ritkán van, vagy egyáltalán nincs én túl sokáig nem tudnék el lenni. Egyébként nálam a maszturbálás is szexnek számít, nem csak a dugás, szóval nem érzek már 36 évesen nagy különbséget a kettő között. Éltem párkapcsolatban, így tudom mihez viszonyítani ezt. Hobbijaim meg vannak párkapcsolat nélkül is, amit akár egyedül, vagy barátokkal is lehet csinálni. Pl: Kerékpározás, vagy motorozás.
dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
A függetlenség.
dec. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!