Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen volt az a kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az a kapcsolat, amiben a párod nem volt szerelmes beléd, csak szeretett?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, amikor elmúlik a szerelem, hanem hogy egyáltalán nem is volt.
dec. 30. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem aki ilyet mondott annak megláttam az előzményeiben véletlen hogy online társkeresőzik a hátam mögött de nem is hébe hóba hanem mintha kötelező lenne nagyin aktívan


Aztán olyan is volt hogy különlegesen romantikus bújós alvós 4 menetes szexes éjszaka után mijor hazament az ELSŐ dolga volt hazaülve leülni a géphez a társkerre felmenni.


Aztán másik exem se volt különb aki szeret de nem szerelmes. Az is folyamat azt várta hogy lehet majd jön mástól vmi nagy bumm és mellettem várta az igazit. Otthagytam a p.csába. ő pl 3 éves kapar hogy menjek vissza. Valahogy azota se jött neki a nagy bumm. Rohadjon meg.

dec. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*3 éve
dec. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen kapcsolatot. Nálam volt olyan hogy nem volt meg a szerelem. A többiek mindegyikénél meg volt és nem egyszer akartak feleségnek.
dec. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok, jut eszembe a 2.exnek az volt a nagy bumm hogy elhagytam, azota irdatlan szerelmes valahogy. Hát nekem meg nem kell olyan aki attol szerelmes, hogy nem vagyok es nem attol ha mellette vagyok. Nekem az kell aki kapcsolatBAN szerelmes szeret imàd megbecsül. Utolag ne pofázzon egyikse miután halálra kinzott már lelkileg.
dec. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

A párom azt mondja hogy nem szerelmes (középkorú) de nagyon szeret. Ezt több év után is mindig minden pillanatban érzem. Szeret, mindig a kedvemben jár, tisztel, és sorolhatnám. Aki azt mondta szerelmes volt belém (ex) az meg nárci volt és folyton csalt...szóval nekem ezzel nincs bajom mert a párom viselkedése nagyon hasonlit egy szerelmes emberéhez. Én sem tudom 100% bizonyossággal mondani hogy szerelmes is vagyok/voltam csak "szeretem".

Mindenesetre nagyon jó igy mindkettőnknek.

dec. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8%

Volt ilyen.


Kicsit rosszul esett hogy ő nem szeret. De azért élveztem a szájába amíg nem talált mellettem másik férfit.

dec. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!