Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon szerelmesnek kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmesnek kell lenni ahhoz valakibe, hogy összeházasodj vele?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a páromat, nagyon fontos számomra és soha nem szeretném őt elveszíteni. Általában mindenről egyezik a véleményünk, van közös hobbink és mindig megértjük egymást.


Nem olyan régen azonban volt köztünk egy szakítás, amit követően még jobb lett a kapcsolatunk, hiszen már nem veszekszünk és úgy néz ki, hogy sikerült megoldani mindent. Részemről azonban furcsa, hogy számomra az lesz az igazi, aki egyszer elengedett engem, hiába most teljes mértékben látom rajta azt, hogy komolyan gondolja. Úgy érzem viszont, hogy a szerelem enyhült bennem. Nem tudom, hogy ez idővel kialakulhat-e újra és ha igen az mennyi idő.

Szerintetek?

24L



2023. júl. 2. 10:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ha valakiből elkezdesz kiszeretni, akkor már nincs visszaút.

Nem erőltetném az esküvő-témát, amíg nem látom ezt tisztábban.

2023. júl. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Szakítás után rendszerint engem is megkérnek. Adok egy kis időt ugyan mert még szóba állok velük de mindig kiderül hogy ilyenkor csak beetetés van, udvariasak kedvesek atmennek csicskába, pénzelnek, tönkremennek sírnak, élethalál harc megy hogy ne lépjek le, de ilyenkor nem önmaguk..

Nagyon jól látom azokat a pillanatokat mikor észreveszem a nagy drámák mellett hogy ugyanolyanok valójában mint voltak.


Pl egyik exemmel az volt a bajom hogy gerinctelen nem egyenes.

Amikor össze van törve vagyonokat szór rám ki akar békülni, ez mellett a hátam mögött a szüleimet barátaimat is manipulálja és q maga oldalára akarja állitani ogy mindenki manipuláljon engem is kibékülni. Ez mellett a teloját ma se adná a kezembe..


Tehát ugyanolyan sunyi nem egyenes gerinctelen jellem ma is mint volt, de sír rí majd belepusztul megtesz mindent, hogy nem megyek vissza nem megyek hozzá!


A legtobb pasi veszekedésnél szakításnál kéri meg a kezem. Ilyenkor nagyon óvatosnak kell lenni és átlátni a szitán..

2023. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezért mondják, hogy exxel újrakezdeni butaság! Előbb utóbb előjön, hogy nem illenek össze, a problémák fennmaradnak, vagy mint ahogy te érzed, hogy elengedett ahelyett, hogy a párkapcsolatban harcolt volna érted és értettek. Semmi értelme neked vele maradni legyünk reálisak, mert már nem bízol benne, nem szereted már úgy,nemhogy esküvőt szervezni.
2023. júl. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még nem tartunk ott, csak úgy látom, hogy ennyire komolyan gondolja és belegondoltam. 3 hónapja vagyunk eddig újra együtt.
2023. júl. 2. 11:03
 5/14 A kérdező kommentje:
Szeretnék időt adni még ennek.
2023. júl. 2. 11:04
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Nyugodtan húzd az időd mellette, ha jólesik, meglátod, hogy nem fog működni úgyse.
2023. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha így érzel, akkor nem érdemes. Mi is újrakezdtük a párommal, de hosszú idő után, azalatt megértünk, sokat fejlődtünk és fontosabbak vagyunk egymásnak, mint valaha. Korábban nem voltunk 100%-ig biztosak abban, hogy együtt akarjuk leélni az életünket, de most már igen.
2023. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Úgy érzem mi is fejlődtünk sokat, mindketten átgondoltuk a hibáinkat és hogy mindent megteszünk annak érdekében, hogy működjön, nem is kell erőltetni, természetesen jön.
2023. júl. 2. 12:57
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Igen én csak nagyon szerelmesen fogok férjhez menni, akit csak kicsit szeretek azzal nem is vagyok együtt
2023. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért hagyják itt páran figyelmen kívül amivel kezdtek az egészet. :D “nagyon szeretem” csak már nem a lángoló szerelemmel
2023. júl. 2. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!