Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifejezetten kisgyerekes anyukával hol tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mielőtt betegnek kiáltanak ki: egyedülálló édesapa vagyok, 43, egy hatéves kizárólagos szülője. Rendezett életű, sportos, diplomás, tehermentes lakással. Hasonló kisgyerekes párt szeretnék, de nagyon gyenge a felhozatal. Akinek sikerült, hol sikerült?

jan. 1. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Játszótéren próbálkozz!
jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Télen nen igazán megy ez a dolog.
jan. 1. 21:46
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Bárhol. Nehezebb olyat találni, akinek nincs 1 2.
jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Online. De ne a tinder és társain.

Hagyományos társkeresőkön. Én rengeteg anyukát látok.

jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Mit jelent, hogy kizárólagos? Hol van az anyuka? Nem véletlen kérdezem. Engem például akkor nem zavarna a gyerek, ha özvegy lennél. Tudom, ez furàn hangzik, de mozaik családot nem szeretnék például én személy szerint, így beleférne.
jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Van társkereső egyedülálló szülőknek. Vannak ilyen fb csoportok is. De ott nem az ismerkedés a cél, szóval előbb beszélgess, aztán kérdezz rá, hogy írhatsz-e neki.

Egyébként meg tényleg bárhol. Mi egy élményfürdőben ismerkedtünk meg. A gyerekek elkezdtek játszani, haverkodni, mi is elkezdtünk beszélgetni. Kiderült, hogy mindketten elváltunk, szinglik vagyunk. Számot cseréltünk.

Esetleg munkahelyen. De az nem mindenkinek pálya, ezt is el kell fogadni.

jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Azta ezt olvasni is kegyetlen hogy nincs anyja.
jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld a randivonalon, ott be lehet állítani, hogy csak olyat keress, akinek gyereke van és vele él, én is sokáig csináltam így, csak szerintem is borzalmas volt a felhozatal, párhavonta nézek fel oda. A másik, ahol neked könnyű dolgod lehet, azok a gyerekprogramok. Játszóház szerintem a legjobb, oda nem szoktak két szülővel menni sosem, illetve bemehetsz az egyszülős központba is Bpn, pillanatok alatt felszednek:)--és mehettek kedvezményesen wellnessbe a Kolpingba például, az valami szuper volt.


Nekem nincs lakásom(bár nálam korban is nagyon a határon lennél) de sok anyuka jól jön ki, miután elvált, lakás, gyerektartás, illetve teljes állás, mert van, aki segít nekik a gyerekvigyázásban. A te korosztályodban szinte mindenkinek van gyereke és 35-40 között válnak az emberek, úgyhogy nagyon, nagyon könnyű dolgod van. Tinderen is nézz körül nyugodtan.

jan. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35-40 felett kb csak kisgyerekes elvált anyuka van Tinderen
jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!