Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a legjobb társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karesz 82 kérdése:

Melyik a legjobb társkereső oldal,amit érdemes használni,és amelynek a használata teljesen ingyenes?

Figyelt kérdés
Csajjal még nem voltam soha,mozgássérült vagyok,42 éves leszek idén áprilisban.

jan. 5. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már kérdezted. Mindegyik társkereső jó, azok viszont nem, akik használják. Nem akarlak elkeseríteni, de egészséges férfiaknak is veszettül nehéz nőt találni.
jan. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Tudom,hogy kérdeztem már,csak először nem a megfelelő kategóriában tettem fel a kérdést.
jan. 5. 00:34
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Mindegyiket lehet - bizonyos mértékig - ingyenesen használni, de ha normál módon akarod akkor bizony fizetni kell érte (nem szívjóságból fizetik a programozókat, tárhelyet, szervereket).

Izé... nem volt még társad, de már a szexet emlegeted. Hát barátom 0 km-sként, fogyatékkal élőként ez elég nehéz mutatvány lesz. Inkább normál kapcsolatot keress.

jan. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak mozgasserult nok is, akik talan hasonlo helyzetben is lehetnek mint te. Naluk lehet a legnagyobb eselyed. Ne add fel, es sok sikert.
jan. 5. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem egyik sem.
jan. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik. Sosem tudhatod, hogy ki van ott, akivel megtetszetek egymásnak.
jan. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Randivonalat, facebook társkeresőt és a tindert használtam. Előbbire elő is fizettem (ha jól emlékszem, ott csak úgy lehet bárkinek üzenetet küldeni).


Ami a randivonalat illeti, nagyon tetszett a részletes kereső, akár bizonyos szavakra is rá lehet keresni, pl a bemutatkozó szövegeken belül, ha valaki beírta oda magáról, hogy mozgássérült (vagy bármi mást, ami közös lehet bennetek, pl érdekli a numizmatika, az indiai konyha, vagy a brazil foci) akkor egyből kidobja az összes ilyen találatot. De szűrhetsz korra, lakóhelyre, testméretekre, családi állapotra. Ezen kívül, ha már rákerestél valamire és megvannak a találatok, lehet látni ki van éppen online, én ilyenkor azok közül írtam a legszimpatikusabbnak, valami frappáns szöveget, és akkor általában jött is válasz. Amiből aztán vagy kialakult valami, vagy nem. Sokáig már nem is voltam fent, miután ezt a módszert alkalmazni kezdtem, mert az egyik beszélgetésből sikerült kialakítani egy kapcsolatot.

Tindernél, facebook-nál szintén sikerült már társat találnom - előbbinél akár úgy is, hogy magamról nem raktam fel képet, hanem a bemutatkozó szövegem volt valamiért érdekesebb, viccesebb az átlagnál, a humor és az intelligencia szerintem sokat segít ezekben a helyzetekben. (48f).

jan. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!