Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért válogatnak a 30 feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válogatnak a 30 feletti nők? Mármint az rendben hogy vannak igényeik stb., de ez a senki se jó ez miért van? Társkereső rendezvényekről és online is látom hogy évek óta fent vannak magyarul nem találják évek óta akit keresnek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

jan. 5. 08:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
94%
Mert inkább lesznek egyedül, mint olyannal akivel nem akarnak. Nekik nem mindegy kivel jönnek össze, mint egyeseknek...
jan. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
91%
Mert jó kapcsolatot akarnak, ahhoz pedig rengeteg mindennek kell stimmelnie, és borzasztóan nehéz olyat találni, akivel így van.
jan. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 Kitana. ***** válasza:
87%
Mert ha nem válogatnék, akkor csak rosszul érezném magamat, elég fárasztó lenne valakivel lenni, aki amúgy nem is érdekel nagyon. Egyedül meg nem érzem rosszul magamat, szóval nem értem, mit nyernék, ha összejönnék akárkivel.
jan. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
82%
Logikátlan, amit írsz kérdező. Miért lenne valaki olyasvalakivel, aki kicsit sem az esete. Semmi vonzalom, ebből következik az, hogy semmi szex nem is lesz. Tegyük fel, hogy összejönne egy 9/10-es csinos nő veled, és eljutsz vele az ágyig (eddig tetszik neked gondolom), aztán a nő nem bírná veled ezt leművelni, mert nem vonzódik hozzád, tartana a kapcsolatotok pár napig, vagy jobb esetben pár hétig. Értelmetlen. Értsd meg.
jan. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam hogy adja lentebb hanem lássa reálisan. Aki évek óta fel fel tűnik mindegyik platformon ( társkereső rendezvények, online stb. ) az ne mondja nekem hogy nem volt 1 normális sem akivel klappoltak volna a dolgok.


Nem lehet hogy olyasmit kerget sok ember ami nem létezik?


Nekem tavaly 3-4 nő is szimpatikus volt, tehát nem 50-100, 3-4. Én megpróbáltam volna de ők nem, nem adtak esélyt "friendzone" ami nyilván az ismerkedés megszakítását jelentette.


Szóval simán nem értem miért gondolják hogy ahogy öregszenek egyre könnyebb lesz. Ez a kérdés igazából.

jan. 5. 08:49
 6/81 anonim ***** válasza:
72%
Nem gondolják, hogy könnyebb lesz.
jan. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
87%

5



A nőkre mindig is nagyobb kereset van, volt, és lesz is. Ez a természetes.

Ha valakinek ez fáj, akkor próbáljon meg, ha nem is anyagilag, de külsőleg változni, fejlődni, jobban kinézni. Egyből megugranak az esélyek. Csak azt nem értem, hogy miért kell ezt naponta százszor leírnom? Nem értitek meg? Vagy melyik része nem tetszik? A változás? Fáj, hogy változtatni kell? Komolyan kérdezem.

jan. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
35%
Mert keresik a számukra vonzó /tanult/ pénzes férfit. Amíg nincs addig elvannak egyedül is. Hiába megy az idő.
jan. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 Kitana. ***** válasza:
85%
Adjál esélyt akkor te olyanoknak, akik nem szimpatikusak neked. Nem értem, miért mindig a nőktől várjátok, hogy esélyeket osztogassanak, mikor többnyire mi vagyunk, akik jobban elvagyunk egyedül. Ha valaki fent is van társkeresőkön, az nem azt jelenti, hogy tűkön ülve várja, hogy végre legyen már egy férfi mellette. Nekem is van FB Dating profilom, kb heti 1-2x eszembe jut megnézni, de eleve nem is akarok ott ismerkedni, csak kíváncsiságból regisztráltam, amúgy abban az esetben érdekel csak kapcsolat, ha magától kialakul élőben valakivel, akinek nem esélyt kell adnom, hanem vele akarok lenni, mert úgy érzem, jobbak lennének konkrétan vele a napjaim, mint nélküle. Ha valakiről azt gondolom, hogy háát izé, nem tudom, jó fej valamennyire, de néha uncsi, nem ronda, de annyira be sem jön, kedves, de lapos a humora, mittomén, akkor nem fogok időt pazarolni rá, hogy összeszedjem magamat és randizzunk, inkább ledöglök a kanapéra olvasni.
jan. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 A kérdező kommentje:

7-es a nagy kereset bizony csak a 30-as korosztályig van így. A 40-esek erről már azért tudnának mesélni. Változik a felhozatal, erre panaszkodnak a korombeli nők. Közben potens, normális külsejű, hátterű, rendes férfiakat dobnak "el"...ez a fogyasztói társadalmi gondolkodás sajnos a kapcsolatokat is utolérte...


Az oké hogy elvannak egyedül, nincs ezzel baj, de akkor ne hitegessék az embereket hogy ők komolyan keresnek. Nem keresnek igazából semmit már.

jan. 5. 08:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!