Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor olvasni itt, hogy előbb magaddal légy rendben, magad szeresd és csak utána keress társat. Én ezt valamelyest elfogadom, de a gyakorlatban hogyan szeressem magam, ha nincs bennem semmi szerethető?

Figyelt kérdés
Rengeteg hibám van. Semmilyen téren nincs sikerem. Anyagilag nullán vagyok. Úgy igazából semmihez se értek, képtelen vagyok kiemelkedni bármiben is. Ronda vagyok és férfiatlan. Önbizalmam a béka feneke alatt. Mégis hogyan kellene így elfogadnom és szeretnem magam?

2023. aug. 26. 10:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

az alapoktól kell indulni!


anyagilag nullán vagy - ezen kellene változtatni elsőre

nem értesz semmihez...ezt, hogy érted? nincs semmi de semmi végzettséged max segédmunkás lehetsz vagy valami gyártósori operátor?


a külsődön viszont sokat nem fogsz tudni változtatni....max divatosabb ruha, haj, de ha mindez egy nem jóképű pasin van akkor max a munka területén számít ha igényes vagy.

2023. aug. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Pál Feri azt mondta az egyik előadásában, hogy nem pozitív önértékelés kell, hanem reális önértékelés.

Amúgy meg a szerethetoseg miért függ össze nálad a sikeresseggel? A belső tulajdonsagaidrol nem írtál semmit. Akik szeretnék, mit szeretnek benned? Biztos nem azt, hogy mennyire vagy sikeres vagy nem sikeres. Megerto, elfogado, empatikus ember vagy? Ezek a szerethetoseghez fontosabbak. Ha úgy érzed, hogy van miben fejlődni, akkor azt is lehet.

2023. aug. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
17%
Vedd úgy, hogy akik közhelyeket böfögnek csak az oldalon, azokra felesleges figyelni. Na, ez pl. egy ilyen közhely.
2023. aug. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
3-as, akkor oszd meg velünk a nem közhelyes igazságot, légy szíves. Mert te meg erre se vetted a fáradságot.
2023. aug. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

#4: Ilyen stílus után minek?


"Anyagilag nullán vagyok."

Akkor képezni kell magát az embernek vagy szimplán új munkahelyet/albérletet keresni. Ettől még nem lesz magával rendben, de ha az anyagiak nincsenek rendben, nem azt kell kidomborítani a társkeresés során.


"Ronda vagyok és férfiatlan."

Új haj, új ruhák, edzés. Ettől sem lesz automatikusan rendben az ember, de már pozitívabbak fogják kezelni a külsejét. Simán lehet, hogy akár egy új hajtól is már lesz, aki felfigyel rá, hiába olyan belül továbbra is, mint most.

2023. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Indoklásod alapján szerinted lesz olyan nő vagy férfi aki bátmi szerethetőt talál benned.
2023. aug. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Pedig kell valamit találnod akkor amiért tudod magad szeretni, a nőket nem vonzza egy búvalb..tt depressziós tüneteket mutató férfi. Mármint ezt tapasztalatból mondom. Ettől még az is jobb, ha leszarsz mindent és élsz a mának.


Egyébként ha magad ennyire nem szereted (bár én sem értem, hogy lehet szeretni magunkat) csak megtanultam az elméleti háttérét, hogy mit ne.. akkor bele fogsz esni olyan gödrökbe, hogy önbizalom hiány miatt féltékenykedsz, megkérdőjelezed a párod szeretetét, mert nem tudod kezelni és úgy fogod érezni, hogy nem szeret, ha nem mondja el mindennap.. szóval sok dolog van ami a kapcsolat rombolásához vezet, ha magaddal nem vagy rendben.

2023. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
5-igazan köszi a nem sablonos, közhelyes választ, nagy igazságokat osztottal meg, erre még senki sem gondolt 😂
2023. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
14%
#8: Na, mondtam, hogy ilyen stílus után neked felesleges minden szó.
2023. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
9-en csak reagáltam az eleve támadó stilusodra. De nem is neked kell válaszolni, hanem a kerdezonek, ő kért segítséget.
2023. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!