Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A saját vagy bérelt lakással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját vagy bérelt lakással nem rendelkező nők miért várják el a saját vagy bérlet lakást a férfiaktól?

Figyelt kérdés
Az egyenlőség világában manapság bármelyik nő tud jól keresni amivel az egyik opciót biztosan megengedheti magának. Mégis sok a mamahoteles 25-30 éves nő, akik a férfiaktól elvárják a lakhatásuk megoldását. Miért van ez? Én biztos nem akarnék függeni senkitől se.
jan. 9. 06:17
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
10 - Én rengeteg nőt ismerek aki a szüleivel él és olyan korú mint amit a kérdésben írtam. A legtöbbnek standard állása van, amivel normális hitelt nem is adnak neki (300-400e ft közötti kereset) és az albérletre meg sajnálja a pénzt. Várják a megmentő férfit, aki kiemeli őket a mamahotelból.
jan. 9. 06:53
 12/40 anonim ***** válasza:
6%
5. Magyarán ugródeszkának akarja használni a férfit! És utána meg attól rettegtek, hogy ti lesztek kihasználva. Na szép!
jan. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
48%
Nem elvárás de azért előny ha van legalább egy kis lakása, amit el tudunk adni és venni nagyobbat ha gyerekek lesznek.
jan. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
75%
Nekem van lakásom (nem gazdag szülők által, hanem hitelbol), és mégsem várom el, hogy a pasinak legyen. Ismerkedem egy pasival, aki nagyon tetszik és képzeld, albérletben lakik!
jan. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
87%

#7

Mondod ezt te, férfiként.

Én meg nő vagyok, saját lakással, és baromira azt látom, hogy a pasik úgy tervezik, hogy becuccolnak ide egy bőrönd ruhával, aztán elkezdenek rendezkedni meg kiskirályt játszani, mintha közös lenne.

Ott szoktam kezdeni, hogy nem szeretnék senkivel összeköltözni. Mindenki marad a saját lakásában, aludhatunk egymásnál, lehet közös program, közös nyaralás, de az összeköltözésre minimum 2-3 évet várni kell, de inkább többet, vagy egyáltalán nem. Ilyenkor még is szakad a beszélgetés.


Kérdező, mi az, hogy pár ÉV alatt ketten összeszeditek a kauciót? Hogy mi van??? Na ez a kedvencem! Mikor egyik mondatban a pasi kijelenti, hogy azért él a szüleivel, hogy tudjon spórolni, aztán a következő mondatból kiderül, hogy a szüleinél ingyen lakva sem képes a fizetése 20%-át eltenni rendszeresen. Aztán az ilyen pasi veri ki a hisztit, miután a csajhoz odacuccol, hogy mi az, hogy elkéri a rezsi meg a kaja felét, és a csaj magának vette az öblítőt meg a mosogatószert, tehát abba nem ad bele. Utána hó végén megy puncsolni a nőhöz, hogy tud-e adni neki pár ezer forintot, mert elment a fizuja.

És mennyi ilyen van!

jan. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
67%
Az egyenlőség világában még mindig a nő szüli a gyereket..
jan. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
11%
Mert a feminista propaganda azt sulykolja a fejükbe, hogy amelyik férfinek nincs saját lakása, az lúzer, de a nőtől ez nem várható el, mert a nő felsőbbrendű.
jan. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Egészen pontosan tudod, hogy miért várják el, de segítek. Szeretnének életszínvonal emelkedést úgy, hogy ezért nem kell túlságosan megdolgozniuk. De ez nem női sajátosság, vannak ilyen pasik is szép számmal. Ha neked ez nem fér bele, akkor figyelmen kívül kell őket hagyni. Rengetegen vannak, akik már leváltak a családjukról, válogass közülük!
jan. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

Nekem pl eszem ágában nem lenne nőhöz költözni. Egyszer próbáltam és soha többet, kb az asztali gépemet nem vihettem át amin dolgozok, mert sok helyet foglal. Nálam csak az játszik, hogy albérlet vagy ha megvan a saját lakásom, akkor a nő költözik hozzám. Jobb szeretem, ha az van amit én akarok, mint az ami nekem nem kényelmes. De kinek mi. :D


15 - Nem tudom miről beszélsz, én arra gondoltam, hogy az egyenlőség világában egy mamahoteles nőnek se lehetetlen 2 havi kauciót összeszedni és albérletbe menni önállóan élni. Nekem a 2 havi kaucióm (mondjuk 400e ft) a jelenlegi bérem 70%-a.


16 - Engedd el a gyerek kártyát, lejárt lemez.

jan. 9. 08:07
 20/40 anonim ***** válasza:
0%
Tébyleg lejárt lemez? Tàn tudsz szülni?
jan. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!