Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A saját vagy bérelt lakással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját vagy bérelt lakással nem rendelkező nők miért várják el a saját vagy bérlet lakást a férfiaktól?

Figyelt kérdés
Az egyenlőség világában manapság bármelyik nő tud jól keresni amivel az egyik opciót biztosan megengedheti magának. Mégis sok a mamahoteles 25-30 éves nő, akik a férfiaktól elvárják a lakhatásuk megoldását. Miért van ez? Én biztos nem akarnék függeni senkitől se.
jan. 9. 06:17
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
57%

Na szépen lassan kibújik a szög a zsákból.. Ember.. 2023-ban a kedvezmények figyelembevételével számított nettó kereset mediánértéke 311 400 forintot ért el. Vagyis az emberek fele ennél kevesebbet keres! Konkrétan te mondod ki, hogy ez kevés ahhoz, hogy EGYEDÜL lakást vegyél, de te elvárod, hogy azért oldja meg a másik úgy, hogy te se oldottad még meg - állítólag nagyobb fizuval.

Ha neked ez a legfontosabb párválasztási szempont, akkor menjél, és hajkurásszad azokat, akiknek anyu/apu a popója alá tolta a lakást. Csak nehogy kevés legyen nekik, amit te eddig elértél..

jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

37pasi vagyok

Jelenleg 370nettot keresek asztalosként.

Lehetne több is szürkezónásan, de pont banki hitel miatt most fontos nekem, hogy annyi legyen a bruttóm amennyi.


Én tudtam vidéken saját házat tetemteni, tudok autót fentartani, tudok 2rottweilert ellátni…


Én abszolút megértem, ha egy nő elvárja hogy legyen házad/albérleted… tökéletesen látszik rajta, hogy felnőtt ember vagy e aki tud felelősséget vállalni magáért, vagy egy túlkoros kamaszgyerek aki hiába keresne 600euzret, azt is elbaxná hó végére.

jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
88%
Pedig egyszerű a válasz. Ha anyuék otthon vannak, nem lehet csak úgy bármikor dugni, ezért jó, ha a másik félnél nem ugyanez a helyzet.
jan. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
85%
A mamahotel nem az anyagiak miatt problémás. De ki akarja más anyját kerülgetni?
jan. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
32 Persze mert csináltál magadnak egy faházat. Úgy könnyű.
jan. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Tégla házam van
jan. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
35 - Nem lehetetlen, én 30 se vagyok és 1-1,5 éven belül veszek lakást. Ha jó béred van, akkor nem nehéz. Azokkal van a baj, akik csórók és más által akarnak kiemelkedni ebből.
jan. 9. 10:31
 38/40 anonim ***** válasza:
36 Jó tudom de akkor is te csináltad a bútort. Lehet hogy az ablakot is, meg a lépcsőt. Lehet hogy mást is te sináltál mert máshoz is értesz. Fele ház költsége. Vagy jysk-es a bútor? Ismerek olyan asztalosokat mondjuk akik inkább vesznek ikeában vagy valahol.
jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Ez egy gyakori tévhit, hogy ha asztalos vagyok, akkor nekem ingyen van a bútor…

Kezdjük ott, hogy alkalmazott vagyok nem vállalkozó, nincs műhelyem.

A bútor alapanyagot nekem is meg kell vennem, a nyílászáró alapanyagot nekem is meg kell vennem, a műhely használatot pedig levonják a béremből, lehet, ha kiszámolnám 20-30% al olcsóbbra jönne ki mintha nem lennék asztalos, de itt bejön a képbe, hogy pont azért mert asztalos vagyok, azzal amit magamnak csinálok azzal rohadtul maximalista vagyok és a legjobb alapanyagot meg a legjobb vasalatot stb fogom magamnak használni tetmészetesen, és máris ott vagyunk, hogy nem sporoltam az egészen semmit, sőt, általában jóval drágább az amit magamnak csinálok mint amit másnak…

Legutóbb egy tea asztallal szállt el úgy az agyam, hogy a végere majdnem 300ezer felett voltam. Pusztán az anyag miatt. Ahelyett hogy vettem volna egy teázó asztalt a jyskben… szóval nem, nem olcsóbb azért mert asztalos vagyok.

jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Köszi értem, persze magadnak nem csinálhatsz olcsóbb fajtát mert azért mégis a szakmád, és ezt is nézhetik milyeneket tudsz.
jan. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!