Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a főleg nők akik azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a főleg nők akik azt mondják hogy abszolút nem volt az esetem, abszolút nem jött be mégis beleszerettem, valahogy megszépült a szememben azok hazudnak?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ilyet főleg nőknél olvasok hogy megszépül a szemében pedig abszolút nem jött be
jan. 10. 13:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hazudnak, velük úgy történt, de én úgy gondolom, hogy szimpatikusnak kell lennie a férfinak, nem taszítónak tartani a külsejét és úgy hiszem barátság közepette kezdtek el többet érezni, mint barátság. Anélkül nem ment volna. Viszont mindkettő oldalról barátságnak kéne lennie szerintem a célnak, úgy nem működik, hogy az egyik jóval többet szeretne főleg ha direkt más ellen hangolná, magát dicsőítené. Csakis őszinte, tiszta érzésekből, mint a kedvelés lehet több.
jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
nem mindenki, de valaki szerintem füllent, még saját maga előtt is. vannak emberek, köztük nők is, akik egyszerűen nem válogathatnak, és inkább megpróbálják háttérbe tolni a külsővel kapcsolatos igényeket.
jan. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hazudok, csak nem tudjátok értelmezni, amit mondok. Leírtam párszor, hogy egy (azaz 1!!!!) esetben velem előfordult ilyen. Se előtte, se azóta.


Mi szokott lenni az általános válasz?


"Ungabunga, hazudól, ijen nincsis, hogy neked ojanok tecenek meg akik nem is teccenek. Hazudol, a nöknel nincsis ijen."


Ritka a jelenség, és nem túl jó stratégia erre játszani, de igen, előfordul.

jan. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Laylah ***** válasza:
89%
Saját példából tudok kiindulni, engem egyszerűen nem fognak meg a "jó pasik". Nem szeretem a kockahasat sem. Az utcán a Ferrarit bőgető Rolexes fazon is csak egy kisebbségi komplexusos hülyegyerek a szememben, nem vágyott férfi. Jobban becsülöm a különleges dolgokat, mint a drágákat és feltűnőeket, tehát nálam férfiban is az jön be, aki első blikkre tök átlagos, de van benne valami. Pl. egy huncut félmosoly, egy igéző szempár, ilyesmik. De ami ezeknél is fontosabb, az az intelligencia és az intelligens flört/humor, engem pl. azzal lehet megvenni. Én nem külsőleg, hanem belsőleg keresem a "top kategóriát".
jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Csatlakozom a 4.-hez, én is pont így vagyok vele.
jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
na jó, de a kérdező nem arra gondolt, hogy a másik átlagos külsejű, hanem arra, hogy abszolút nem az eseted (szóval kb. rá se tudsz nézni, olyan rondának találod szegényt).
jan. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

4-5


Én nagyon adom a válaszaitokat, de nem értettétek meg a kérdést. Nem az volt a kérdés, hogy bejönnek-e nektek a konvencionálisan kevésbé szexi férfiak, hanem hogy kialakulhat-e vonzalom úgy, hogy az elején EGYÁLTALÁN nem tetszett az illető. Tök mindegy, hogy konkrétan hogy néz ki az adott ember.

jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Laylah ***** válasza:
7.: lehet, hogy rosszul fogalmaztam és nem jött át, amit mondani akartam, de a válaszom továbbra arra akart utalni, hogy nekem első blikkre senki nem jön be.
jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Laylah ***** válasza:
"továbbra" nélkül. :)
jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Ööö... hát figyelj, két alkalom volt, amikor beleszerettem ocsmány emberekbe. Az első 130 kg tömény zsír volt. Próbáltam csak váll fölött ránézni :D Kádban fürödni utáltam vele, mert úgy ülve meztelenül még zsírdisznóbb volt a teste. Ilyenek jutottak eszembe közben, hogy viziló, vaddisznó, elefánt, stb :D Voltunk az osztállyal Balatonon (osztálytársak voltunk) októberben, tehát elég hideg volt és a hülye fiúk bementek a vízbe alsógatyában. Néhányan kimaradtak, először ő is, de csatlakozott. Alsóra vetkőzött és futott, lobgott a csöcse, a hasa, fúúúúj, én meg próbáltam nem oda nézni, és elsüllyedtem szégyenemben, hogy mindenki látja, milyen undormánnyal vagyok együtt és ezzel fekzem le. De az arca tetszett, próbáltam inkább arra koncentrálni, nem csináltunk egész alakos képet, stb. De én a kapcsolatban végig a jó testű fiúkat lestem, fantáziáltam is róluk, pl osztálytársakat néztem tesin, vagy egyszer egy haverja póló nélkül nyitott ajtót, és arra gondoltam, hogy én is ilyet érdemelnék, de nekem most csak ez jutott. A másik vékony volt, de az arca elég ronda. Bizonyos szögekből, bizonyos képeken, bizonyos arckifejezésekkel helyesnek találtam, de legtöbbször inkább rondának. Amikor nagyon az elején voltunk, akkor azért inkább szépnek, de ez hamar elmúlt. Most is előttem van az arca, ahogy nézünk szerelmesen egymás szemébe, és arra gondolok, hogy szeretem, de g.ecironda :D
jan. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!