Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facebookos társkereső csoporto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookos társkereső csoportokba megkaptam hogy azért vesznek levegőnek,a 100 ezres csoportokba is mert 10 év alatt 30 ismerőst sikerült szerezzek és kamunak tűnök,ide jutott a világ?

Figyelt kérdés
jan. 10. 20:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%
Bocsánat de nem értem. ????
jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%
Tudtommal nem, de fáradt az igen. Bocsi.
jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%
Beállítod, hogy csak te lásd az ismerőseidet, és nem fogja senki latni, hogy hány ismerősöd van. 🤷
jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
jó,csak erre nem gondoltam,hogy a nők emiett elitélnek
jan. 10. 20:29
 5/32 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk amilyen stílusban valaszoltál az elsőnek, lehet nem is ez a fő ok, hogy elkerülnek 🤣
jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
95%
Azért mert a kamuprofilok jellemzően ilyenek, gagyi képek, kevés ismerős az is mind az ellenkező nemből.
jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

1.miért,nyomon követnek a neten hogy kikkel milyen hangnemben beszélek?

2.a legtöbb férfi nem beszél szépen más férfiakkal,de a nőknek csak az számít velük hogy beszélnek

3.ha a kérdésem alá oda trollkodik valaki,nem fogom kinyalni a valagát

jan. 10. 20:31
 8/32 anonim ***** válasza:
96%
Ejha, van ám stílus. Én nőként ha azt látnám, hogy mással így beszélsz, messzire elkerülnélek. Tudod, a stílus maga az ember, és amit itt produkálsz, az egy k...va nagy red flag sok nőnek.
jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
10%
Szard le, úgyse tehetsz ellene. Majd megtanulod, hogy az élet szar.
jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
mint mondtam a legtöbb férfi nem beszél szépen más férfiakkal,mégis van nőjük úgyhogy nem kell kamuzni
jan. 10. 20:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!