Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facebookos társkereső csoporto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookos társkereső csoportokba megkaptam hogy azért vesznek levegőnek,a 100 ezres csoportokba is mert 10 év alatt 30 ismerőst sikerült szerezzek és kamunak tűnök,ide jutott a világ?

Figyelt kérdés
jan. 10. 20:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Érdekel is engem...
jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
mondjuk min vagyok meglepődve....az utcán leöcsiznek a 10 éves gyerekek,akkor a nőktől mit várok
jan. 10. 21:00
 23/32 A kérdező kommentje:

Érdekel is engem...


hogy beszélsz?az előbb irtad hogy a bunkókat nem szeretik az emberek

jan. 10. 21:01
 24/32 anonim ***** válasza:
94%
Hát bro, mivel én is egy vagyok a legtöbb férfiből, nem fogok veled szépen beszélni. Ritka nagy paraszt vagy. Szerintem még vezeték nélküli neten keresztül is érezhető a bunkó stílusod. Ezért mindenki olyan távol tartja magát tőled, amennyire csak lehet. Nem is jutsz el soha az ismerkedésig. De végülis a nők hálásak lehetnek, hogy megmented őket magadtól...
jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
ki irtam egy kérdést,válasz nem jött csak trollkodás
jan. 10. 21:24
 26/32 anonim ***** válasza:
92%
De hogy lehet, hogy az ilyen idióták nem veszik észre magukat? Hogy lehet valaki ennyire tévhitben magával? Már már szánalmas.
jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
75%
Eszreveszi magat. Csak neki ez a szorakozas, hogy kerdeseket ir ki. Annyira nem fogyatekos, hogy kiirja, de annyira mar igen, hogy ertelemnek a szikraja sincs benne. Aztan nekiall hapogni, hogy trollkodjak. Udv a 21. szazadban! Ha hulye vagy, a neten szetszednek. Amugy tenyleg szanalmas.
jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
52%

Nah, kérdező, én új vagoyk itt a kérdésednél.


Miért csak 30 ismerősöd van? Miért nem jelölöd be azokat az embereket, akiket.. ismersz?


Azért mondom, mert az a facebook profil ahol csak 30 ismerős van, az tényleg nagy eséllyel kamu. Ennyit saját kamuprofil hálózatból is össze tud szedni az ember.

És nyilvánvalóan egy valódi embernek ennél bőven több ismerőse van.


És nem, ne gyere azzal, hogy 4.000. Nem kell annyi. De 100-150 biztosan van. Jelöld be őket, tegyél ki valami normális képet és nem fognak kamuprofilnak nézni.

jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
5%
Fb társkereső csoportok? Na ez úgy működik, hogy ha nő vagy akkor mindegy mit posztolsz, mindegy hogy nézel ki, hány éves vagy azonnal fogsz kapni legalább 100-150 üzenetet. Ha pasi vagy akkor meg 0-át 😂
jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
72%
Történet a történetben: Alig két hete előadtam egy történetet itt gyk-n hogy nem mindenki lúzer aki neten lóg. Merthogy fb-n egy celebcsajt szóltunk le mennyire nem nagy eresztés, mire jött egy ügyeletes megmondó egy ismert szöveggel hogy "megnézném az itt kritizálók nőit".Én belinkeltem az enyémet hogy tessék nézze csak. De azt hitte a csajomra hogy kamuprofil 600 ismerőssel. Mondjuk mikor ezt a sztorit leírtam itt gyk-n valaki azért kötött belém hogy de gáz facebook ismerősök számával hencegni. Mondtam neki rossz a szövegértése mert értelemszerűen nem az én adatlapomat linkeltem hanem a csajomét és az a lényege az ismerős számnak hogy nem kamu (pláne ha a képkereső se dobja ki). Az az ipse viszont kötötte az ebet a karóhoz kit érdekel hány ismerőse van a csajomnak stb.... Ez a kérdés azért hasznos mert igazolja hogy bizonyos helyzetekben igenis jelentősége van ismerősök számának mint adatnak
jan. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!