Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tī ezzel egyet értetek?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm azt mondta, hogy társkeresőn nem beszélgessen lányokkal, csak olyanra hajtsan akivel mindenképp össze is akarok jönni.


A társkereső tényleg nem jó arr, hogy az ember barátkozzon vagy fejlessze a kommunikációs készségeit?


(Azért kérdezem, mert elég nehezen ismerkedtem lánnyokkal és gondoltam itt gyakorolhatnék.)



jan. 12. 13:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg kérdező sajna nem lehet interneten ismerkedni pasiként ha csak a top 10-20%-ba nem tartozol bele pasiként.
jan. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Szerintem rengeteg férfi van aki félve megy oda álmai nőjéhez.

Mivel én nem járok már egy jó ideje sehova és a barátaimmal is magyrészt megszakadt a kapcsolatom így érthető, hogy most hipo-hopp nem merek írni egy álomnőnek.

Ezért is gondoltam, hogy kicsit visszarázódom az emberi kapcsolatok világába.

Csak nem értem, hogy sokan miért nem tartják azt jónak, hogy társkeresőn barátkozzak vagy beszélgessen lányokkal.

jan. 14. 13:44
 13/13 anonim ***** válasza:
#12: Semmi baj nincs a társkeresőn való barátkozással, ha rögtön, az első üzenetedben világosan leírod, hogy csak barátkozni akarsz. Minden más esetben félrevezeted a lányt, hiszen egy társkeresőn mindenki teljes joggal feltételezi, hogy társat keresel, és nem barátot.
jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!