Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A valóságban nagyon ritkák az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban nagyon ritkák az ilyen helyes srácok?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, a külső nem minden, de engem az ilyen pasik indítanak be.

Azt is tudom, hogy ez nem valódi, de kb ilyen az ideálom, és külsőben nagyon nehezen jutok kompromisszumra.


18 L


jan. 12. 16:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
64%
Magyarországon nem túl jó adotságúak a férfiak ha az átlagot nézzük. A nők itt is nagyon szépek a pasik nem igazán szívdöglesztőek. De ugyanez van pl. Oroszországban is.
jan. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
14%

Nekem egy kicsit olyannak látszik mint Gabry Ponte fiatalabb korában. Olasz DJ


[link]

jan. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%
Hát igen kevés :( De ha egy simán jóképűbe beleszeretsz akkor ilyennek fogod látni :D
jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
20%

Na, igen, ilyet én is elfogadnék.


52, sugar mommy

jan. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%

Tényleg helyes, bár igen fiatalka lenne.


39, n

jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
15%

"A nők itt is nagyon szépek"



....18-30 kozott :)



39F incel

jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
58%

"Azt is tudom, hogy ez nem valódi, de kb ilyen az ideálom, és külsőben nagyon nehezen jutok kompromisszumra"


Igazából ez a későbbiekben neked fog inkább problémát okozni. :(

jan. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
58%
Tényleg metaverzum kell már ide mert olyan elrugaszkodott igények vannak mindkét nem felé hogy annak lehetetlen megfelelni. A jövőben az emberek szexuális élete úgy fog kinézni hogy vr szemüvegben fogunk recskázni az álompartnerünkkel folytatott 3d-s aktusra.
jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
43%

8



A többségre ez amit te leírtál, soha nem lesz igaz. Eddig is az emberek egy kis szelete szorult rá arra, hogy örömlányokhoz járjon, és műpuncival tengesse a napjait. Most azokról beszélek, akik soha nem láttak még élőben meztelen nőt, és nem is dugtak soha. Ilyenekből pedig nagyon kevés van, volt, és lesz.

Ezen az oldalon pont fordítva van, de ez online tér, és nem a valóság.

A valóságban nagyon kevés ilyen ember van, aki soha nem dug meg senkit.

Tudom, hogy ez az itteni incel közösségnek fáj, meg az örök szűz agglegényeknek, de ez a helyzet sajnos.

jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudom, nézzél szét a világon ha annyira érdekel rá a válasz.
jan. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!