Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Filmsorozatok: csúnya lány -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Filmsorozatok: csúnya lány - helyes fiú. A valóságban nincs ilyen?!

Figyelt kérdés

Miért készül egyre több olyan sorozat, melyben a lány csúnya, majd megszépül, és valamiért a helyes férfi otthagyja az igazán dekoratív kedvesét a csúnya lányért?

A való életben nem sok ilyen helyzetet látok, sőt, egyet se!


2009. okt. 31. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

De van ilyen a valóságban is és ugyanez fordítva is van, mert ugye a szépség relatív.

A filmek pedig sosem a valóságot mutatják, ezt már egy 5 éves is tudja.

2009. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
pedig van sok...én csúnya vagyok...vagyishát csúnya nem, mert szép az arcom,hajam stb, viszont kövér vagyok és ezért sokat csúfoltak is régen... aztán 2007 nyarán beleszerettem egy sztár fiúba(helyes,kedves,vagány,sokmindenhez ért), akiért mai napig nagyon sok lány odavan, ráadásul több városban is felismerik idegen rajongó lányok is, mert egy együttesben háttértáncosa volt sokáig... érdekes módon kövérségem ellenére otthagyta értem a barátnőjét, járni kezdtünk és azóta is együtt vagyunk, már a kezemet is megkérte... szóval van ilyen :)
2009. okt. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a Brazil, Mexikói sorozatok mint a Betty a csúnya lány stb. kb. szinte mind erről a történetről szólnak.És a dekoratív csaj, akit otthagy a végén általában egy eszelős, számító k*rva XD Biztos van ilyen a valóságban is, de nem pont úgy mint a sorozatokban :DD
2009. okt. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

mert ha a valóságot akarod,a discovery-re kapcsolsz.ha álmodozni,reménykedni,vágyakozni akkor szappanoperát nézel.ez a funkciójuk..én spec.szeretem őket.de tudom hol a határ valóság és fikció közt..


amúgy lehetséges ez a szitu,csak ritka.

2009. okt. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Ha a lány tényleg csúnya, a fiú pedig tényleg helyes, akkor valószínűleg pénz lehet a háttérben (a csúnya lánynak pl. sok van).


Valószínűbb azonban, hogy a csúnya lány - helyes fiú párban a lány nem csúnya, csak bizonyos rétegek megítélése szerint. Pl. egyes társadalmi rétegekben a nem agyonszoláriumozott, 45 kg-nál nehezebb nők csúnyának számítanak, míg másokban nem.


Természetesen döntőbb a férfiak párválasztásában a nő kinézete, mint a nőkében a férfiaké, hiszen a férfiaknál a nő szépsége az első szempont, míg a nőknél a férfi státusza. Ezért alapvetően igaz, hogy a csúnya lányok nem keresettek.

2009. okt. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

A szépség nagyon relatív. Megesik, hogy egy pasinak pont az a csaj tetszik, akit a teljes környezete csúnyának tart. Vagy fordítva.

Amúgy meg nagyon sok szép-csúnya páros van a való életben is.

2009. okt. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem pedig igenis jellemző a mai világban ez a felállás. Én éppen azt látom, hogy helyes fiúknak általában egy átlagos lány a barátnőjük. Avagy fordítva...De persze mindenki másképp ítél meg mindenkit. Ízlések és pofonok.
2009. okt. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Mert a sorozatok az álmokról szólnak...

Minden jó, ha vége jó...a sok ármánykodás közepette persze

2009. okt. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Hogyne lenne. Szerintem az esetek 90%-ban a jóképű férfiak ronda nőt választanak maguknak. Hogy miért, azt nem tudom...
2009. okt. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Egyetértek az előttem szólóval... Szerintem is gyakoribb a nagyon jóképű fiú és a kevésbé szép, egyszerűen csak átlagos lány!

A párom miattam hagyta el a volt barátnőjét, aki mérföldekkel szebb nálam és lényegében semmi probléma sem volt vele, hisz nagyon intelligens lány. Nem minden a külső...

Egy átlagos lánynak is lehet elbűvölő a kisugárzása. A legfontosabb, hogy értékeld át a magadról kialakított véleményt és kicsit rázd fel az önbizalmad. :)

2009. okt. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!