Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A duci nőknek vagy a jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A duci nőknek vagy a jobb fajta csinos vékony nőknek alacsonyabb a rajtengedélyük?

Figyelt kérdés
Melyik fogadja el könnyebben az olyan férfit aki albérletben lakik, nincs autója , melós bérből él és külsőre olyan atlagoska? Pocakkal de azért nem 150 kg. Csak nem menő mint a tinik 65 kgal.
jan. 13. 08:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Mindkét esetben kb. százmilliárd dolognak kell megfelelned. De szerencséd van, csak egy dolgot kell teljesítened, és ez nem is nehéz: TÖKÉLETESSÉG.
jan. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#10


Azért mert te frusztrált amatőr vagy azért ne vetítsd ki másra. Nekem volt egy 3 és egy 1 éves kapcsolatom. Valóban nem furodtem a punikban de az annak köszönhető hogy sok nem tetsző nő közeledését elkerültem.

jan. 13. 09:37
 13/16 anonim ***** válasza:
89%

12


:D Miért lennék frusztrált? Ember, te rinyálsz itt, mint az incel nyomorékok, itt maximum te vagy frusztrált, és ez érződik a kérdésedből is.

jan. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"És van egy kezeletlen gerincsérvem 17 éves koromban volt megállapítva."

Saját magadat se érdekled annyira, hogy megmozdítsd a kisujjadat. Hány éve van meg a diagnózisod?! Ennyi idő miért nem volt elég arra, hogy kezeltess valamit, ami a járási képességedbe kerülhet?!

jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#14


16 év nem volt elég.

jan. 13. 10:37
 16/16 anonim ***** válasza:
84%

Szvl a hasad miatt a farkad is kicsi...

Nem lesz így nőd.

Kezelésekre meg járj!

jan. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!