Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak van olyan hogy lemondt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak van olyan hogy lemondtok egy nőről mert úgy hiszitek hogy a nő visszautasított?

Figyelt kérdés
A nő pl olyat ír hogy azt hiszitek elutasítás. Utána van hogy már inkább nem is válaszoltok, mert féltek az elutasítástól vagy inkább ti utasítjátok el a nőt mintsem ő utasítson el titeket.
jan. 15. 22:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%

#10

Szerintem is kedvel, csak elfoglalt, beteg meg vizsgákra készül, miközben amúgy rohadtul most sokat kell dolgoznia és a barátokra is alig tud időt szánni, miközben a kutyáját is már 3 hete látta utoljára és már nagyon megsimizné, de a szüleivel is még előtte találkozni kell, de akkor mi lesz a mamával akit már 2 hónapja nem látott?

Szerintem várj még egy kicsit :) Tuti kedvel a csaj!

jan. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Akkor ezen felbatorodva irogatok a nonek es raadasul igy " tudom hogy erdekellek es azert nem irsz vissza , mert ha nem erdekelnelek akkor mindig irnal de a nok forditva mukodnek es a naluk a nem az igen valojaban, most mar tudom mennyire oda vagy ertem !"
jan. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyet, főleg akkor mondom le, ha semmilyen jelét nem adja, hogy szabad a pálya...
jan. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha valaki elutasít, akkor nem hinni szoktam, hanem tudni.
jan. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#11 Ez most nem tudom, hogy komoly akart e lenni vagy irónia. 😅

Akinek egy hétig nincs 5 perce hogy írjon, az telibe le sem.. :D

Főleg, hogy minen nap látom fent, hogy elérhető.

Ha kedvel is, a fontossági sorrendben az utolsó utáni helyre tesz, ami ugyan az, hogy nem érdeklem.

jan. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
De mitől félsz, ha tudod, hogy elutasított? Nyilván nem fogok próbálkozni, ha úgy érzem a másik felet nem érdeklem, simán lehet, hogy mással is beszélget közben, nem éri meg.
jan. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Leclerc ***** válasza:
100%
Én még nem mertem élőben leszorítani senkit, pont azért mert úgy érzem úgyis nemet mondana.
jan. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Olyan érdekes amiket írtok, én nem tudom hol éltem eddig...igaz nem nagyon ismerkedtem pláne neten. De most esik le milyen szörnyű az emberek viselkedése. Nekem csak egyszer volt, hogy egy pár napig nem írtam vissza egy nálam 10 évvel fiatalabb srácnak akivel sose találkoztam nem is jött be és úgy provokálta ki a beszélgetést, hogy annyit írt szia majd én is és kb így ment végig mondhatni untam is nameg az ország túl végén lakott kb.

Ezen kívül se férfivel se női ismerőssel nem csinálom meg, hogy nem válaszolok. De épp egy női ismerős is megcsinálta velem most a napokba hogy érdeklődtem egy fontos dologban és telibe sz@rta szerintem ez arról az emberről mindent elmond. Szóval ez nemtől témától tök független.


Viszont akkor ha nekem bejön a pasi már ne is keressem ha az utolsó üzimet meg se nyitotta, én meg töröltem is az üzit, ugye? Valami ürüggyel gondoltam írok, de lehet nagyon nem jó ötlet. Pedig azt hittem bejöttem neki.🙄


Amúgy ha megnyitja de nem válaszol szerintem simán lehet hogy tényleg elfelejti, velem egyik barátnőm is csinálta én is elfelejtettem hogy írtam neki és hogy nem válaszolt fel se tűnt. De hogy meg se nézik el se olvassák az már bunkóság sajnos.

jan. 16. 18:13
 19/20 anonim ***** válasza:
#18: Hát ha ez számodra bunkóság, akkor meg is válaszoltad magadnak, jobb ha nem írsz neki. Nekem még egyszer sem sikerült feléleszteni ezután a beszélgetést, ha még vissza is írt, semmi nem hajtotta előre a beszélgetést, mert telibe fosta a másik fél.
jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de hülye szívem még mindig azt reméli, hogy megbántódott és így akart visszavágni. Ezért íródott a kérdés de gondolom majd megint koppanok jó nagyot. 😔
jan. 16. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!