Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy Down-szindró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy Down-szindrómással, adnátok esélyt neki, nagy szeretet van bennük?

Figyelt kérdés
jan. 19. 13:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Kb mintha azt kérdeznéd, hogy összejönnék-e egy 5 évessel. Bennük is nagy szeretet van, attól még nem párkapcsolati alapanyag.
jan. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Én nem, mert párkapcsolatban nekem nagyon fontos a min. átlagos intelligencia, de inkább afölötti. A Down-szindrómások, változó mértékben, de értelmi sérültek.
jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
17%
Ugyan, ezek gyárimunkással se jönnének össze aki csóró, nemhogy egy fogyatékos emberrel.
jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem Down szindrómás fiút, tényleg egy "szeretetgolyó" volt, de ők sajnos mindig olyanok lesznek, mint a felnőtt testbe zárt gyerekek.

Társként nem tudna funkcionálni, tehát a válaszom nem.

Ha gyereket akarok, szülök egyet.

jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, rosszul kezelném. Így biztos, hogy nem.
jan. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Kitana. ***** válasza:
100%
Nem
jan. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Honnan szeditek ezt a "nagy szeretet van bennük" dolgot? Igen, a legtöbben egy kisgyerek értelmi szintjén vannak, ami egy ideig tényleg aranyos kívülről. De mellé a hormonrendszerük az normális. Vannak dühkitöréseik is, pont emiatt. Nem olyan cukormázas vattacukor felhő egy Down kórossal az élet, mint ahogy "reklámozzák". Igen, van amelyik képes az önellátásra, nagyjából képes egyedül élni, de kb mint egy kistini. Pluszban a Down kórral együtt jár sok más társbetegség, hipermobilis végtagok (ez mondjuk még annyira nem is gond), hallásgondok, szívproblémák és sok egyéb. Beszélges ilyen gyereket nevelő szülőkkel, vagy olyannal akinek már felnőtt a Down-os gyereke, nem ezt fogják mondani, hogy jajj de szupi egy felnőtt testbe zárt gyerekkel az élet
jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Egy Down-szindrómáshoz a saját szintje illik, egy szintén Down vagy valami hasonló.
jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem is etikus összejönni egy Down szindrómással. Tényleg, mintha egy gyerekkel lennél párkapcsolatban, nem lesztek egyenlő felek.
jan. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért, mert gyerekszinten vannak, nekem ez ilyen... "értelmi pedofília".
jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!