Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, összejönnétek olyan sráccal, aki szegény családból származik?

Figyelt kérdés
Ma már én jól élek, így igyekszem a szüleimet is támogatni, úgy ahogy a tesóm is teszi. Meg akarjuk hálálni, hogy így is tisztességgel felneveltek, annak ellenére, hogy gyakran nem volt már pénz hó végén. Egyébként ők nagyon rendes emberek, befogadók, toleránsak, tisztességesek. Soha nem emeltek ránk kezét, pedig lehet néha megérdemeltük volna.

2017. máj. 29. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A mai felszínes p1csák, csak olyan pasikkal jönnek össze akiknek a szüleik vettek saját lakást + autót. Nagyon nagy hátrányból indulsz ha csupasz seggel küldtek a szüleid az életbe, mert a nők nem azt nézik, hogy te mit teremtettél meg önerőből, hanem azt, hogy mid van, mit birtokolsz. És a legkönnyebb úgy birtokolni valamit, ha azt a segged alá tették. A nőknek csak ez számít.
2017. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Cseppet sem számít.
2017. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze.
2017. máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen körülmények között nőtt fel. Nem zavar, de mikor mesél róla akkor mindig elkezdek könnyezni, mert ilyen megpróbáltatás után is rendes,dolgos férfi lett belőle. És ebből mindíg inspirációt kapok hogy jobb körülményeket teremthessünk majd a mi gyermekeinknek. :)))
2017. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
93%
Igen, ha ő már gazdag.
2017. máj. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem szamit a penz.. Se a baratom, se en nem vagyunk gazdagok, egyutt akarunk elerni nagy dolgokat :D
2017. máj. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A barátom a nulláról indult, kölcsön kapott pénzekből, hogy minél távolabb kerüljön az agresszív családjától. Engem teljesen lenyűgözött a bátorsága, hiszen mindehhez egy másik országba kellett költöznie. Ebben az időszakban kezdtünk randizgatni, amikor még munkája sem volt, és vészeseb fogyott a tartalék pénze. Sokszor kisegítettem a kis diákmunkából kapott pénzecskémmel, mégsem zavart egy pillanatig sem. Már van egy jól fizető, biztos állása, de saját autónk, lakásunk valószínűleg sosem lesz, mégis imádom őt, és minden kiszámolt forintocskát megért a kapcsolatunk. :))
2017. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is szegény családból származom éd nem élek jól.
2017. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!