Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Facebook társkeresőn ráírtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Facebook társkeresőn ráírtam egy nőre, akivel 30+ éve egy baráti körhöz tartoztunk. Lekoptatott, de mivel csak egy kávét említettem azt elfogadta. A kávé után elnézést kért, hogy az a nem az csak úgy jött. Érdemes lenne újra próbálkozni?

Figyelt kérdés
Abban a régi társaságban ő az igen jó csajok közé tartozott, én meg nagy jóindulattal is átlagos. Ráadàsul sokan már dolgoztak, én meg tanultam, így az egyik legcsóróbb is voltam. A tovább tanulás miatt sajnos nem is tudtam velük menni egy idő után. A z a problémám, hogy amikor elhívtam egy talàlkozóra azt válaszolta: nem megy egy bizonyos szint alá. Ekkor mondtam, hogy csak egy kávéról lenne szó, meg beszélgetni a régi ismerősökről. Így volt egy kávé meg egy beszélgetés. Ezután mondta, hogy azt a bizonyos szintet nem úgy értette, és nem lenne ellenére ha találkoznánk. Kicsit bánt az a bizonyos szint megjegyzése, de majd túlélem. Van értelme újra megpróbálkozni, vagy hagyjam a francba?

#Érdek nő? #Rossz tapasztalatok?
jan. 20. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy azt hogy lehet még érteni, de én sem mennen egy bizonyos szint alá, és aki ilyet mondaná, azt skippelnem.
jan. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahha, szóval egy lúzernak tartott mindig is.

Most kiderült, hogy valószínűleg több pénzed van mint gondolta.

jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Amikor egy társaságban voltunk én tovább tanultam, tényleg nem volt pénzem. Amúgy meg pont ez az érzés van bennem. Amikorbeszèlgettünk, akkor pont olyan volt a stílusa mint régen. A beszélgetés közben változott vissza, normális nővé. Hát nem tudom.
jan. 20. 12:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Felejtős , tedd a szívedre a kezed; ezt te is érzed!
jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"amikor elhívtam egy talàlkozóra azt válaszolta: nem megy egy bizonyos szint alá."

Én már sehova se hívtam volna ezután.

jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Baromira nem jossz be neki, de a regi idok emlekere a csak ugy talalkozast elfogadta. Ennek ellenere nem tortent magikus behatas sajnos. Neki lenne kinos lekoptatnia.
jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elég bunkó. Mit szeretsz benne?
jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Amikor azt mondta, hirtelen nem is tudtam mit mondani, csak hogy egy kávéra gondoltam, meg beszélgetni az régi ismerősökről. Ezt meg elfogadta. A régi idők emlékére a beszélgetés kezdetén eljátszotta, hogy körülötte forog a világ, de a végére normális lett. Amúgy meg elköszöntünk, és vége. Pár napra rá üzent, meg hívott, hogy nagyon örül a talákozásnak, jó volt frlidézni a régi időket. A nemet pedig azért mondta, mert nem gondolkodott komoly kapcsolaton. Tanul németül, elege van a műszakba járásból, és ki szeretne menni dolgozni. Viszont örülne ha újra találkoznánk.
jan. 20. 13:12
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretek benne semmit, gyakorlatilag nem is ismerem. Amilyen régen volt, az biztos nem kellene. Nagyképű, ki ha én nem típusú csaj volt. Azt gondoltam, hogy 50-hez közeledve azért az emberek tudnak normálisan viselkedni. A végén tényleg egészen normálisan tudtunk beszélgetni. Családról, gyerekekről, munkáról, egészségről.
jan. 20. 13:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Vedekezes.

Nalam is sok esetben elojon h ravagom a nemet. Aztan persze megbanom es ha megis lesz tali akkor az elejen eleg hideg vagyok. Es ha erzem h a masik nem csak signi akar hanem ertemesebb normalisabb akkor felengedek.


Egyszeruen tul sok volt a csalodas es nem akarom bantani magam egy ujabbal.


Regen mindig nyitott voltam kedves aranyos es kvazi 1000x a sarba tiportak bantottak alaztak. Elegem lett es mar nem vagyok az a cuki aranyos lany


Szoval en elhivnam ismet a not. Siman lehet belole valami ha nem is komoly kapcsolat de egy baratsag extrakkal meg lehet.

jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!