Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak akkor, ha valaki eltűnt az appból?

Figyelt kérdés
Láttam egy helyes férfit facebook társkeresőn, el is húztam jobbra, erre a rendszer azt írta ki, hogy "sajnáljuk, hiba történt". Pillanatnyi hiba volt. Szerencsére a férfira rátaláltam a közös ismerősök alapján (azokat mindig kiírja), de nem tudom, hogy mit csináljak. Nyilván a társkeresőn már nem fogja többet kidobni, de ott a lehetőség, hogy írhatnék neki. Tényleg nagyon bejön. Ritka egy normálisan kinéző pasit találni manapság. Szerintetek? Én pl. válaszoltam már olyannak, aki privátban írt, mert látott egy társkeresőn, de nem tudom, más is tenne-e ilyet.

dec. 9. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, hogy azért tűnt el, mert már van valakije.


De ettől függetlenül írhatsz neki, hátha bejön a dolog és lesz belőle valami. Ha írsz is, az a legrosszabb eshetőség, hogy egy randi sem lesz belőle - ami úgy, hogy ha egyeltalán nem beszéltek garantált.

dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Veszteni valód alapvetően nincs azzal, ha írsz neki.
dec. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is azért tűnt el mart már talált valakit, nekem akkor csinált ilyent.
dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Írj neki.
dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1. Nem!

Olvasd végig, légy szíves! Az app nem működött akkor.

dec. 9. 22:51
 6/13 A kérdező kommentje:
Hibát írt ki, de nem csak nála, másnál is. Azóta jó, de már nyilván nem fogja feldobni.
dec. 9. 22:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

De miért ne dobná fel?

Konkrétan a Facebook tarskeresőjét nem ismerem, de több ismerősöm is azt mondta, hogy olyan, mint a tinder. Tinderen például többször is van olyan, hogy feldob valakit háromszor is, miért lenne kizárva?

dec. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7. Én még olyant nem láttam társkeresőn, hogy kétszer is feldobjon valakit. Te igen?
dec. 10. 01:34
 9/13 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy nem láttam még egyszer, és hiába hiszek benne...
dec. 10. 01:35
 10/13 A kérdező kommentje:
És nem olyan, mint a tinder.
dec. 10. 01:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!