Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak érdemes elmondan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak érdemes elmondani a barát barátnőmnek hogy többet érzek iránta?

Figyelt kérdés
Nagy bajban vagyok, van egy lány barátom akivel fél éve ismerkedtem meg, mikor megismerkedtünk párkapcsolatban volt azóta, a férfi kitette egy hónapja, azóta nagyon sokat beszélgettünk szinte minden nap, néha úgy érzem hogy lehet hogy ő is akarna többet néha meg azt hogy csak barátzónában vagyok, voltak ilyen és voltak olyan megjegyzései, nem tudom hogy mit csináljak, ha bevallom hogy többet akarok akkor valószínűleg vége a barátságnak ha meg nem akkor lehet hogy egy nagy lehetőséget halasztotta el
jan. 21. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Ugy birom mikor vki szingli lesz, hogy egyből felbátorodnak a legutolsó incelek is, mint vmi hienák. Akik erre várnak hogy másnak rossz legyen.

Ha vki szakit attol még nem lesz vonzobb vki aki soha nem is volt. Ilyenkor azt szokták csak kihasználni, ha maga alatt van a csaj. Az is undoritó.

jan. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Ne mondd el, inkább evezz óvatosan nem baráti vizekre: flörtölj vele, érintsd meg "veletllenul" és ha viszonozza akkor lehet többet akar.
jan. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. A kezét fogtam már meg mikor ültünk valahol azt mondta hogy milyen jó meleg, haját sokszor birizgáltam az sem zavarta
jan. 21. 09:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez is hatástalan lesz simán, ha nem vonzódik hozzád.

De nőként mondom, hogy az érdek nélküli kedvesség útján haladva van esélyed bármit is elérni.

Nem tenyérbemászóan nyalni, csak őszinte kedvesség, udvariasság.

jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!