Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet hogy a barátnőmnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy a barátnőmnek van valakije? Érdemes utánanéznem, aggódnom?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk egyutt,mostanában van néhány fura jel.

1.Tegnap is,meg kb 1 hete éjjel kapott egy pasitól messenger uzenetet,hogy mit azt nem láttam.

2.múltkor kaptam tole uzenetet,mielott elolvastam volna ,kitorolte,aztán csak terelt,mikor rákérdeztem

3.Fémmegmunkálóban dolgozik,ezért nem lehet teljesen kitisztítani a körmeit,amikor megismerkedtunk fekete körömlakkot használt,de azóta egyáltalán nem,mert mondta nem szereti-tegnap újra feketére lakkozta a körmeit

4.szereti az ezust,nemesacél ékszereket,van három nyaklánc,a bal kez minden ujján gyűrű,a jobbon eddig egy sem,most megjelent egy,kérdeztem kitol kapta,nem árulta el.



2019. szept. 21. 14:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

Lehetséges, igen.

Tegyél valami kémszoftvert a telefonra vagy hagyj otthon egyet amivel rögzíthetsz zajokat, beszélgetést és utazz el úgy hogy ő előre tudjon róla.

2019. szept. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
Lehet. Az ötleteid helyett inkább beszélgetned lenne érdemes vele vagy elgondolkodni, hogy miért kereshet mást, mi az amit tőled nem kap meg.
2019. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"kérdeztem kitol kapta,nem árulta el."

--> kuka


Ez egy olyan kérdés, amire csak akkor nem felel valaki, ha szégyelli. Ilyen ember pedig nem kell.

2019. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Savlekotő ***** válasza:
100%
Lehet vette kapta barátnőtől és? Nem kaphat semmit másoktól? Tőled kapott ékszert bármit,figyelmet stb-t naná h egy nő oda húz ahol nőnek érzi magát..
2019. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
4-es,ilyen olcsón meglehet venni egy nőt?
2019. szept. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Savlekotő ***** válasza:
51%
A szeretetben odafigyelésben tiszteletben figyelmességben mi az olcsó.. Ha nem kezeled nőként nem veszel egy gazt se alkalomra mert drága a luknak,csak darab szarként tartod számon, lukként ágybetétként lábtörlőként cselédként hát joggal hagy ott annak jut nő aki tud vele bánni,nem pénz kérdése legtöbbször..
2019. szept. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Jártam már így. Igaz más jelek voltak mint neked, és azok se voltak olyan egyértelműek mint a te esetedben.

Én nem haboztam, nyugodt hangnemben rákérdeztem van-e valakije. Tagadott, bár zavarba jött. Nos ezt eljátszottuk még párszor, kezdtem elveszíteni a türelmem. Kértem, hogy mondja el az igazat és szakítsunk normálisan, velem ne szórakozzon. Sírva mondta hogy engem szeret, és nincs senki más az életében. A viselkedése mégis nagyon fura volt végig, nem volt egy profi hazudozó.

Döntenem kellett, hogy hallgatok a megérzéseimre és szakítok... Vagy pedig kiderítem az igazat és úgy dobom.

Biztosra akartam menni. Adathalász módszerekkel megszereztem a facebook jelszavát és kiderült hogy valóban más sráccal is kavart. Bár nem csalt meg. Csak ismerkedett vele. Nem tudott dönteni a lány, hogy engem válasszon vagy pedig a másikat. Ezért volt nagyon fura mindig, le is fogyott a sok idegesledéstől.


Neked is azt tanácsolom, hogy beszélj vele. Nem ajánlom ezt a kémkedős dolgot, mert bűncselekmény + etikátlan is. Ha mégis vállalod a kockázatot, akkor keress egy keylogger szoftvert. Ugyan én nem ilyet használtam, mert nem fértem hozzá a gépéhez, nekem távolról kellett ellopnom a jelszót és az keyloggerrel nehéz lett volna (tűzfal + vírusírtó egyből megfogja). Ha te is távolról akarsz ügyeskedni, akkor dobj össze egy kamu login oldalt. Minimális html, css + php tudás kell hozzá. Meg egy ingyenes webszerver. A jó domain választás fontos, mert itt bukhat az egész. Vannak már kész kódok a neten, rengeteg tutoria (angolul). Én sajátot írtam, mert nem asztali gépről netezett az exem és telefonos verziót nem találtam. Lépésről lépésre nem írom le mit csinálj, de ennyiből már eltudsz indulni. Jó guglizást.

2019. szept. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#4-es: ha a barátnőjétől kapta vagy vette akkor elmondta volna honnan van, nem? Mert szerintem igen, ez egyáltalán nem szégyellni való, viszont ja nem árulta el neki, akkor valószínűleg másról van szó.
2019. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ezek a jelek elég egyértelmüek.De miért nem beszélsz vele?Az igazság is jobb mint a bizonytalanság.
2019. szept. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha valaki gyűrűt kap a szeretőjétől, elkezdi hordani és annyit nem képes hazudni, hogy magának vette, akkor az egyszerűen életképtelen.
2019. szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!