Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha ezzel zsarol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ezzel zsarol?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal szexeltem tegnap egy szórakozóhelyen ismertem meg csak egy éjszakának indult de ennél ő többet akar és azt mondta ha nem maradok vele akkor fel jelent szexuális erőszakért.

jan. 26. 23:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt leírta neked? Akkor van bizonyítékod amit megmutatsz a rendőröknek és végül ő jön ki belőle rosszul. Még akár ellene indíthatnak eljárást is.
jan. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Feljelenthet, ha akr, de ez így igen soványka lesz.
jan. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az elméletben igazatok van én 1,5 évet pereskedtem a volt nejemmel papirja volt róla h nem beszámítható de ennek ellenére elvették a gyerekeket intézetbe kerültek én meg csak bizonygattam mindent senki nem hitt nekem konkrétan azzal vádolt hogy rálöttem sörétessel (nincs fegyverem) , mikor az ügyvédem kért orvosi látletelet persze nem ment el rá 1 év után kényszerláltletet persze semmi nem mutatott semmit sebhely stb nem volt a bíró már mondtaneki hogy fejezze be mert tudja hogy kamuzik orosi papirok hamisítása stb ő állított én csak védekeztem nem számított hogy bármit mond én orvosilag az ellenkezőjét alátámasztom. Szakértői vélemények hada mire egyszer csak azt mondta nem gondolta komolyan ezt kinyögte a tárgyalóteremben útánna mondta bíró akkor is le kell folytatni ha csak nem ugynevezett megegyezésre nem jutunk így volt 1,5 év. Hajrá ha nő állít valamit hisznek neki pláne egy erőszeknál nem tudom nálam egyértelmű lett volna ha lövést kap sörétessel szinte biztos h nem éli túl de sebhely is elmult hamar meg még doki se kellett mert magának kiszedte az olmot ez ugy hihető ...
jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Személyesen mondta ezt 11#
jan. 27. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!