Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratommal mostanában sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal mostanában sokat veszekszunk és párszor el járt a keze. El hagyni nem tudom mert fenyeget vagy zsarol hogy megoli magát. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolatrol van szó 1 eve vagyok a menyasszonya eddig jó volt minden de fel éve kb folyton össze kapunk valamin. Volt már olyan hogy hulyeskedtunk és én pofon ütöttem de nem is ütöttem nagyot tényleg hogy csak viccből erre ő vert nekem egy 5x akkorát aztán amikor nem szóltam hozzá jött a szöveg hogy sajnálja stb...ha megyünk valahova es fogjuk egymás kezét ő annyira szorítja az enyémet hogy már fáj. Hiába szólok rá. De a legdurvább az volt amikor át jött és előtte az egyik barátnőm volt nálam az öccsével aki szét volt fujkalva parfummel és e miatt amikor a barátom be jött érezte a parfüm illatot nekem állt és ordított velem hogy tuti meg csalom stb hiába mondtam neki hogy miért van parfüm illat a lakásban . A telefonomat is össze törte. Párszor fel pofozott majd el ment utána járt a dolgoknak hogy igazat mondtam e. Aztán vissza jött és még bocsánatot sem kért még ő volt megsértődve 😒 sokszor ha hulyeskedunk ő azzal kezd el viccelődni hogy felpofoz. Vagy pl volt a városban egy eset hogy a nő megcsalta a férjét ezért a férje szét késelte erre az volt a reakcioja hogy hát igaza volt a pasinak. Én is okosan viselkedjek stb..

Nem sok olyan baratom van akivel megbeszelhetnem ezeket és akikkel jóban vagyok azok is már szinte teljesen elfordultak tőlem a barátom beteges viselkedese miatt.. probaltam már vele beszélni erről annak is csak veszekedes lett a vége úgy érzem nem tudok mit csinálni ezzel a helyzettel. Sehogy sem jó. Valaki tudna segíteni? 😕



2019. aug. 30. 19:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Azonnal el kell hagyni, mert ez bántalmazó kapcsolat. És ez ennél sokkal rosszabb lesz. Gyereket ne szülj neki, mert tönkremegy szerencsétlen gyerek egy ilyen családban. Magaddal úgy tolsz ki ahogy akarsz, de a helyedben mennék. Az meg hogy fenyegetőzik: kit érdekel? Aki fenyegetőzik vele, a legritkább esetben követi el. De ha mégis: nem a te hibád. Akkor most hozzá kéne menned egy agresszív bunkóhoz, mert különben a lelkeden szárad a halála? Ne röhögtess. Azért mondja hogy magához láncoljon, nem azért mintha el akarná dobni magától az életet nélküled. Talál ő másik lábtörlőt is, bár nehezen, mert a nők többsége normális, de mindig akad ilyen buta, naiv liba. Az első pofonnál dobtam volna. De ezt neked hiába mondom....igaz?
2019. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Hamvas rétihéja ***** válasza:
95%
Hagyd el, ne aggódj, szerintem nem fogja megölni magát.
2019. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Még fel is jelentemém!

Ez a tag labilis,egyszer ki fog nyírni!

2019. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Elolvastam a fő kérdést. Bocsi! De a magyarázatra már nem voltam kívancsi!

1. Zsarolasnak nem engedünk!

2. A magad ellensége vagy?

Az öngyilkossag mindenki maga döntése.

Rendőr voltam. Lattam öngyilkosokat. Láttam párkapcsolati tragédiákat.

Ez! Nem a te terhed! Ha menned kell, menj! Mert értelmetlen időhúzas a zsarolasnak engedni! Semmit nem oldasz meg vele!

Ja! Egyre jó! Te rámész ő meg röhögve keresi tovabbva következő áldozatot.

2019. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudod elhagyni? Kifogás az meg van. Ha nem akarod akkor szenvedj tovább a te bajod.
2019. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%

Hagyd el



Egyébként jó magas, felnézhetsz rá és biztonság érzetet ad ugye?

Mert az "összhatást" és "személyiséget" tartod fontosnak, de azért "magasak" az elvárásaid.

2019. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Dobd ki! Még ma
2019. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon sajnállak!Tudom milyen ez.Átéltük mi is.Sajnos mondani nagyon könnyű,hogy hagyd el,de kivitelezni nehéz.Szerintem keress segítséget,valami szervezetet.

Minket is bántalmazott tizenévekig apám,anyut is,többször elhatározta anyum,hogy elköltözünk,de apu mindig visszakönyörögte magát,zsarolt,vert stb.Fenyegetőzőtt,hogy megöli magát.Nem hittünk neki.De egyik nap megtette,de nem halt bele.Azért előtte még annyit megtett,hogy levágta baltával a macskám fejét,csakazért,mert irigy volt rá.De már nem tudtuk sajnálni apámat,úgy voltunk vele,hogy ha ezt akarja,akkor tegye.Másodszor felvágta az ereit,megint túlélte,harmadszorra már meghalt.Hibáztattuk magunkat utánna,de annak semmi értelme.

Ja és egy tanács,semmi esetre ne szülj neki gyereket.

2019. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Biztosan nem lesz öngyilkos, de ha mégis, az sem túl nagy kár.

Költözz haza, szakíts meg vele minden kapcsolatot.

Ha meg nem akarsz, akkor mártírkodjál csendben.

2019. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

Úgysem fogod kidobni, különben már megtetted volna.

Volt egy hasonló pasim anno, amikor még fiatal voltam és naiv és hülye. De én az első pofonnál olyat rúgtam alá, hogy utána ha meglátott, átment az utca másik felére.


És azért kaptam a pofont, mert haza akartam menni tőle az utolsó busszal, mert másnap dolgoznom kellett menni...


Ha eltűröd, megérdemled.

2019. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!