Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem alszom vele, lelkileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem alszom vele, lelkileg zsarol. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

22 évesek vagyunk. Nem élünk együtt, mindkettőnk tanul még és a szüleinkkel lakunk. Sajnos hozzánk nem jöhet(hosszú, hogy miért).

Pénteken és szombaton szoktam nála aludni. Az anyja nem engedi, hogy bármivel is beszálljak a rezsibe, vagy ha viszek pl. egy kólát, mindig megjegyzik, hogy többet ne hozzak. Az anyja múltkor rám üvöltött, mert akartam vajat venni a saját pénzemből, és vissza adta az árát.

A lényeg, hogy sokszor van, hogy a barátom LÓG az iskolából(kollégista), és pl. csak úgy itthon marad, és ilyenkor elvárja, hogy aludjak vele.

Ha nem úgy van, akkor meg kiakad, és a családja meg neki ad igazat. Tegnap például együtt voltunk 12ig reggel, aztán haza mentem, majd este 7-től ma este 7-ig együtt voltunk, holnap pedig 12-től este 7-ig leszünk együtt.

De mivel ma nem alszom vele, az egész családja kiakadt, hogy én miért jövök haza.

Itthon takarítok, főzök, TANULOK, testvéremékkel is kell foglalkoznom.

Itthon meg azt kapom, hogy sose vagyok itthon.

Kezdek megőrülni ettől. SENKI nem fogadja el az én döntésem, a párom meg zsarol, hogy ő MIATTAM lóg az iskolából.

Elég kemény iskolába járok, amit nem egy barátnőm hagyott már ott a nehézsége miatt. Én mindent a közös jövőnkért teszek, de a párom már most szajkózza, hogy nem igaz, hogy nem tudok vele lenni.


2018. jan. 2. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Beszélj vele. Mond el neki,hogy mi a szitu. Ha nem érti meg akkor ez van. Ő is és a családja is igen érdekes felfogással rendelkezik. Szerintem gondold át a dolgaidat,de a saját akaratodból ne engedj! Ha puffog akkor hagyd rá,ne beszélj olyankor vele. Majd megtanulja,hogy a világ nem körülötte forog. De így nem jósolok nektek sok jövőt...
2018. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázd a barátoddal, hogy te nem kérted, hogy lógjon az iskolából, magyarázd el neki, te hogyan ítéled meg a lógást és kérd meg, hogy ne hárítsa rád ennek a felelősségét. Egy ilyen éretlen kapcsolatból én inkább kilépnék, az anyja se normális, de te tudod.
2018. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
menekülj, minél hamarabb és minél messzebb
2018. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semilyen zsarolásnak ne engedj soha - ettől az erőszakos és idióta családtól meg tartsd távol magad.
2018. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta sor, ez egy önző, gyerekes, manipulatív féreg. Én az első zsarolási kísérlete után elmagyaráztam volna neki, hogy ezt nem tűröm el, a másodiknál pedig úgy rúgtam volna ki páros lábbal, hogy csak lesne a kis roh#dék. Te tudod, érdemes-e feladni a jövőd (és a jelened) egy olyan kis görcs miatt, aki nem szeret és nem támogat abban, ami fontos neked. Most
2018. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Olvasd el az alábbi cikket, aztán döntsd el, hogy akarod-e folytatni, vagy inkább meghagyod ezt a gyökeret a szüleinek...


[link]

2018. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem szexuális kényszerítés a BTK szerint?


"Szexuális kényszerítés

196. § (1) Aki mást szexuális cselekményre vagy annak eltűrésére kényszerít, bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(2) Két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő, aki a szexuális kényszerítést

a) ...

b) a hozzátartozója, vagy nevelése, felügyelete, gondozása, gyógykezelése alatt álló személy sérelmére, illetve a sértettel kapcsolatban fennálló egyéb hatalmi vagy befolyási viszonyával visszaélve követi el." - forrás: [link]

2018. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem párod szüleit, hogy tolerálják, hogy a gyerekük lóg az egyetemről és még asszisztálnak is hozzá...
2018. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tényleg. :)

Nem szexuális zaklatás, mert úgy sosem piszkál, közeledik, csak aludni akar, semmi egyebet. És ilyenkor nincs szex sokszor, hanem tényleg bújni akar és aludni.

Ez nem egyetem, hanem OKJ, a szülei úgy vannak vele, hogy a suliban senkit nem érdekel, szóval így őket se, és az iskolában tényleg nem érdeklik az embereket.

Én mondom a páromnak, hogy nem a szüleid, hanem magad miatt jársz iskolába, de a legjobb barátai és haverjai is lógnak mindig.

2018. jan. 3. 09:50
 10/10 omba ***** válasza:
52%
#9, ebben a két kérdésben akkor igazad leget, a másik nyolc meg nem is érdekes. Az anyja üvöltözik veled, a párod meg zsarol - szép kilátások. De, ahogy látom elégé rugalmas a gondolkodásod, lehet egyszer még élvezni is fogod ezt az életet.
2018. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!