Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen állapotban érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen állapotban érdemes egyáltalán elkezdeni ismerkedni vagy teljesen felesleges?

Figyelt kérdés

Az egy dolog hogy sosem volt senkim, és nem is gondolnám hogy túl jó pasi vagyok.

De 27 évesen nincs munkám, nincs diplomám (habár elkezdtem az egyetemet) és nincs autóm/jogsim sem.

Ilyen állapotban van értelme egyáltalán próbálkozni, vagy csak a magam és mások idejét rabolnám vele?



jan. 16. 00:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

nincs, sokan ki fognak ábrándulni.

Elöször szerezz stabil munkahelyet.

jan. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Miért nincs munkád?
jan. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Veszteni valód nincs vele, de munkát mindenképpen keresnék a helyedben.
jan. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha vágysz társra és hajlandó vagy jobbra törekedni, akkor érdemes.
jan. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem először magadon dolgozz, keress valami célt az életben, utána ismerkedj.

Nem azért, mert másoknak úgy jobban fogsz tetszeni, hanem a saját érdekedben.

jan. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekem sem volt soha senkim, de azért, mert a karrieremnek (és egyben hivatásomnak) szenteltem az időmet. Ez a céltudatosság pedig sok férfit elijesztett az ismerkedések során. Most itt vagyok 27 évesen, a tanulmányaimon még azóta is dolgozom, mellette komoly munkát nem tudok vállalni. Az pedig egyre jobban rémiszti el a férfiakat, hogy soha nem voltam senkivel, pedig csak úgy voltam vele, hogy kalandokra meg köszönöm, de nincs szükségem. Úgyhogy én is már kezdem hagyni a "társkeresősdit". Ezzel nem lebeszélni akarlak, éppen ellenkezőleg szerintem ne add fel, mert ennyi idősen nulla tapasztalattal tényleg egyre rosszabbak az esélyek, egyre nehezebb, magamon tapasztalom. Nem szabad olyan sokat várni. Legalább valami részmunkaidős állást próbálj szerezni, és folytasd az egyetemet, ebből látszik, hogy van célod. A jogsi/kocsi meg egy normális nőnél szerintem nem kellene, hogy szempont legyen.
jan. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

Figyu!


Nekem van ismerősöm aki 30 évesen szűz, sose volt nővel. Bolti eladó és mellette, hogy normális bére legyen minden hétvégén maszekol. Szüleinél lakik, autója viszont van. Szerintem sose lesz csaja.


Mindig van lejjebb, ezt jegyezd meg.


Egyébként, magamból kiindulva. Nekem se kéne egy naplopó, szerencsétlen nő. Sőt, mivel diplomám van (mérnöki), ezért pl egy bolti eladó vagy ilyesmi foglalkozású csaj instant kiesik. Hiába dolgozik, sose lennénk egy szinten se agyilag, se anyagilag, se sehogy.

jan. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Instant kuckaaaaa
jan. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Munka kell. A többi nem.
jan. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Leclerc ***** válasza:
Előbb legyen munkád, aztán van értelme próbálkozni, addig nem szerintem.
jan. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!