Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az, hogy több nő is nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy több nő is nagyon gyorsan válaszol a Facebook üzeneteimre azt jelenti, hogy igenis vannak esélyeim náluk?

Figyelt kérdés
Karácsonykor két nőre is ráírtam és egyből jött a többsoros válaszüzenet smile-kal, hogy neked is nagyon boldog karácsonyt, vigyázz magadra...Akkor gondoltam, hogy hűha itt még alakulhat valami?

jan. 31. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez semmit nem jelent, a nők szeretnek írogatni. Majd ha valamelyiknek az ágyában leszel, akkor szólj!
jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Úristen. Felnőtt férfiak úgy viselkednek, mint 15 éves koromban az idegesítőbb barátnőim.
jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Kitana. ***** válasza:
92%
Ez annyit jelent maximum, hogy épp a keze ügyükben volt a telefon és semmi izgalmasat nem csináltak, ráértek válaszolni, meg egy karácsonyi köszöntésre válaszoláshoz nem kell hatalmas szimpátia a másik felé eleve.
jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem tini kategóriába akart menni?
jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Uristen, van benne annyi jólneveltseg hogy visszair egy karácsonyi jókivánsagra! Egek! Tuti hozzad is mennének feleségül!
jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Én is egyből visszaírok köszöntésre mert unatkozok de amúgy egy se érdekel..
jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Karácsonykor? Nekem egy nő adott 2. esélyt, mert egy pasira rámászott és nem jött össze, beszélgettünk két napot de már megint eltűnt. Mindez hétvége óta. Ha egy nővel karácsony óta sehová nem jutottál, akkor nem is fogsz... azt hiszed, csak veled beszélget?
jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

"neked is nagyon boldog karácsonyt, vigyázz magadra..."


Rám is írt olyan férfi ismerősöm, akiről tudom, hogy akarna valamit ha engedném, de ha így írok vissza, hogy "vigyázz magadra" azzal egyben le is zárom a kommunikációt.


Szerintem nálad is ez lehetett, hogy nem akart semmi többet, mint viszont kívánni boldog ünnepeket.

jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
8. A "vigyazz magadra" nem éppen lekoptatos szöveg.. melyik bugyidban almodtad ezt?
jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9. Nálam igen. Udvarias.
febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!