Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó játék lehet egy olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó játék lehet egy olyan, hogy "Mondj magadról 3 pozitív és 3 negatív dolgot az ismerkedésnél"? Így jobban meg lehet ismerni a másikat?

Figyelt kérdés
Mit mondanál magadról?
febr. 2. 23:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan állásinterjú szagú. Én ebben két nagy problémát vélek felfedezni.


1. Teljes igaz mondás esetén ténylegesen kiteregetni a negatív dolgaid szerintem felelőtlenség. Az lenne belőle, hogy elmondasz valamit amiből olyan következtetést fog levonni az illető ami vagy közel áll a valósághoz vagy pedig nem, de azt fogja eredményezni, hogy nem lesz kedve veled ismerkedni tovább. Kapásból tudnék mondani 6-7 ilyen dolgot ami után ez megtörténne velem.


2. Ha elsütsz általános dolgokat ami szinte minden emberre ráhúzható akkor meg szimplán nem vagy igazán őszinte és semmi értelme nincs a "játéknak".


F

febr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem!


Pozitív:

Okos vagyok.

Jól főzök.

Tisztelem a nőket.


Negatív:

Paraszt vagyok.

Személyiségzavaros.

Ha lehetne elmenekülnék a világ elől valami másba.

febr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Ezt már sokszor próbáltam.

Általában nehezen találnak magukról 3 jó dolgot.

febr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Onjellemzes ritkán igaz.
febr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

Nem lehet jobban megismerni. Egymás szájába ragtok címkéket, ami vagY nem igaz, vagy nem ugyanazt értitek alatta. Beszélgetni kell, programokat csinálni. Nem kell mindent elkapkodni és rohanni.

A mondás nagyon igaz. Hadovalhat mindenki magáról mindent össze, de igazán bajban ismered meg a másikat.

Amíg rózsaszín köd van, úgyis csak a jó oldalát mutatja mindenki. Majd ha jönnek a hétköznapok, a problémák, ilyen olyan nehézségek, akkor megtudod, valójában ki is ő.

Ja, még én teszem hozzá, a baj mellett a nagy siker is jól megmutatja valaki valós jellemét.

febr. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Azért nem jó, mert az élet nem ilyen egyszerű. És amíg csak hallasz másról dolgokat, nagyon könnyen azt mondod, hogy nem.


Bárkit az életedben tudnál jellemezni 3 rossz és 3 jó tulajdonsággal. A valóság az, hogy mindenki felnagyítja a rosszat, és az alapján "offol".


Anyukádról tudnál mondani 3 teljesen átlagos jó és rossz dolgot, és jönne a kommentáradat, hogy anyud toxikus.


Más valakit megismerni és elmondani róla adott dolgot, mint egy tulajdonság alapján beleképzelni mindent.

febr. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Jó tulajdonság

Hűséges vagyok

Odaadó vagyok

Nem használom ki a másikat


Rossz tulajdonság

Hiszti tudok lenni

Kupit szoktam sajnos csinálni

Nagyon féltékeny típus vagyok

febr. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Felállnék és eljönnék.
febr. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Egy órás társasjáték sokkal jobban bemutatja a személyiséget.

Mit mondanék magamról:

Introvertált, feladattudatos, szub, makacs, nehezen mutatja ki az érzelmeit, gépies a cselekedetei sok esetben, bizonyos dolgokban kitartó, kevés dolog érdekli, de van benne fura tétel is. (F!)

febr. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog, mintha a boltban ki lenne írva a termékek mellé, hogy mi a rossz bennük. A kutya nem vásárolna semmit.
febr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!