Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Autó téma + SZÉP nők - Mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autó téma + SZÉP nők - Mi az igazság?

Figyelt kérdés

Minden haverom és a saját szüleim is azt igazolják vissza, hogy a nőknek nagyon is számít, hogy milyen autója van a férfinak. Egy bizonyos szint alatt egyszerűen nem állnának le a férfival és kész. Minél jobb nőről van szó, annál inkább igaz.

Ha viszont itt az oldalon ír kii ilyen témájú kérdést az ember, akkor mindig megjelenik csomó nő, aki azt állítja, hogy neki nem számít, sőt, olyanok is, akik habzó szájjal támadnak, hogy mit képzel az illető, lúzer, incel, mekkora gáz hogy kocsival akar csajozni, stb.

Ezekkel a nőkkel mi a helyzet? Álszentek? Hazudnak? Vagy lehet mögötte az, hogy nem túl szép, nem túl igényes nők? Mondjuk nem túl szép, és tudja, hogy nem válogathat, ezért beül a 15-20 éves, leharcolt autóba, mert tudja, hogy nem jut neki igényesebb, tanultabb, pénzesebb pasi? Vagy igénytelen magára is, ezért tényleg nem érdekli az autó?

Nekem irreális, groteszk és nevetséges belegondolni, hogy egy csinos, vékony, jól öltözött, drága parfümben illatozó, harisnyás magassarkús csaj fogja magát és beül egy 10 éves Suzukiba vagy egy 20 éves Fordba. :D Miért pont a kocsira és a csávójára lenne igénytelen egy ilyen nő? Mi a magyarázat (már ha van ilyen)?



2023. okt. 13. 11:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

Na tehát akkor végre elismered, hogy amikor az incelek a "nők"-ről beszélnek, akkor valójában nem a nőkről beszélnek, hanem csak a nők egy csoportjáról, aki "csinos, vékony, jól öltözött, drága parfümben illatozó, harisnyás magassarkús csaj"?

Mert ha mindig ezzel kezdenétek az incel kérdéseiteket, akkor nagyon sok félreértést el lehetne kerülni. Igen, a fullos nőkre, akiknek csak a cipője más egy havi fizetése, költeni kell. Ez sosem volt titok. Ezen felesleges kiakadni.

2023. okt. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon az autók átlag életkora 15 év és növekszik. Az emberek nagy része mégis párkapcsolatban él. Add össze.
2023. okt. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%

Tinder

Utolsó levelezés:

Milyen kicsid van?

Swift

Mit dolgozol?

Semmit

Match törölve?

Pedig van akkorra vagyonom, hogy megéljek életem hátralévő részében.

Nem tudja felfogni, aki hnapról hónapra él.

2023. okt. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Ezt mindenki el is hiszi neked 3,. Sajnálunk is nagyon. :(

Ilyen igazságtalan az élet.

2023. okt. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%

4

"A válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar"

Esetleg ha a kérdésre válaszolnál?

2023. okt. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Csinos, vékony nő vagyok, és igen, gyakran hordok magassarkút és harisnyát. Nem, nem kerül többe a cipőm, mint más havi fizetése, hacsak nem egy heti pár órát szórólapozó gimnazistáról van szó. A legdrágább lábbelim 55 ezer ft, és az is egy túracipő.

A parfümgyűjteményem viszont milliós nagyságrendet ér, de évek alatt halmoztam fel.


Na, és most jön a neked nem tetsző info: a páromnak nincs semmilyen kocsija, az én kocsimmal járunk, ami egy 19 éves Ford.


Ennyire értelmes a kérdésed.

2023. okt. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért igénytelen magára akit nem érdekel az autó? Szerintem a sok sétától szebb alakom lesz és egészségesebb maradok. Hogyha meg messzire megyek akkor ott van a tömegközlekedés. Olcsóbb és több pénz marad a hobbijaimra.

drága hobby > autó

2023. okt. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Látom megint nem ment át a mondanivaló pár "jóképességű", önkritika nélküli embernek :D

Először is az igazán gyönyörű csajok mindenféle sporttal tartják karban magukat (zumba óra, konditerem) nem pedig azzal hogy gyalogolnak a retkes városban.

Az pedig szintén árulkodó hogy túrabakancsról írogatnak itt egyesek úgy hogy közben előadják magukat annak a csinos elegáns nőtípusnak akikről én beszélek és akire a legtöbb férfi vágyik. Hát NEM. :D Már a túra mint hobbi kizárja. Ugyanúgy ahogy a 20 éves tragacs.

A minőségi cipő pedig sokba kerül. Ha az 55 ezres bakancs a legdrágább ami jut neked akkor egy db olyan cipőd nincs amit az ilyen top nőkön látok.


Csak hogy mindenki értse.


Ők is szoknyát és magassarkút hordanak, mégis rondatestű proli nők akiknek fogalmuk sincs a divatról és stílusról:


[link]


[link]


Ők pedig azok akikről beszélek:


[link]


[link]


Ugye, hogy nem láttatok még ilyen nőt leharcolt tragacsból kiszállni? :)

2023. okt. 13. 12:36
 9/22 anonim ***** válasza:
Olcsó fast fashion vackokban pózoló bamba átlagjucik mint top nők xD Ha neked ez az igényes, pláne gyönyörű, akkor hajrá, elég lesz valami olcsóbb tragacs.
2023. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát én kajak olyan stílusban tolom, mint a 3. kép, és nem volt luxuskocsija egyik (a kettőből) pasimnak sem.


Az a baj, hogy a külső alapján a belsőre asszociálsz. Mint amikor leírjátok, hogy minden helyes férfi gonosz és minden ronda egy imádnivaló.


Nem lesz minden rocker, gamine, hippi, akármilyen stílusú nőnek egyenízlése, egyenelvárásai, egyengondolatai.

2023. okt. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!