Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésnél hogy tűnjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésnél hogy tűnjön egy férfi önbizalomtól duzzadónak (ez is kell ahhoz, hogy egy férfi érdekes legyen egy nő számára), ha a sok elutasítás miatt önbizalomhiányos lett és ez látszik rajta, hiába próbálja rejtegetni?

Figyelt kérdés
febr. 5. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok érdekes hogy eljátszom egyáltalán nem vagyok érdekes. Így csak arra gondolnak hogy mi lehet az érdekesség bennem. Jó trükk, mindig beválik
febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menjen el szakemberhez, vagy tegyen érte, hogy önbizalma legyen és aztán társat keressen.
febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Felveszek egy márkás bézs öltönyt a fogadásra, direkt behugyozok és úgy mondok beszédet, mintha az enyém lenne a hely.
febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 de miért hugyozol be? xD
febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Keressen más opciót hogy legyen önbizalma. Akinek van a gatyájában egy jó 20 centi az éppen elég magabiztos ahhoz hogyha elutasítja 10 nő, akkor simán kezdeményez a következőnél is.
febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5.


Gondolom Vasember paródiának szánta, ott van egy ilyen "rettentő vicces" jelenet, ahogy az alkoholista főhős belehugyozik a páncéljába, mert ez mennyire "menő" dolog. A pénzén italozó többi alkesz meg rezignáltan biztatja is.

febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az az elgondolás, hogy behugyozva mondani a beszédet sok önbizalomra utal. Vagy arra, hogy hülye vagyok. Akiknek köztudott, hogy van önbizalma. Tehát a cél elvileg teljesül. 😅
febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Az önbizalmat nem.lwhet eljátszani. Szánalmas erőlködés lesz belőle. Inkább add magad, vállald fel, hogy kicsit bizonytalan vagy. Szimpatikusabb leszel, hidd el.
febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!