Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40-50 feletti (barát)nőtlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-50 feletti (barát)nőtlen férfiak, miért nem nősültetek meg, miért nem lett soha barátnőtök?

Figyelt kérdés
febr. 5. 20:37
A kérdező szavazást indított:
Próbálkoztam, senkinek sem kellettem.
Nem próbálkoztam, vártam, hogy a nők kezdeményezzenek, de nem tették.
Kezdeményeztem, de visszautasítottak, így feladtam hamar.
Kezdeményeztek nők, de mindig olyan, aki nem tetszett.
Férfiak jobban tetszettek, így leszoktam a nőkről.
5 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Azt vágod kérdező, hogy aki 30-40-50 évesen éppen egyedülálló, az nem azt jelenti, hogy "soha" nem volt senkije?


Mi van akkor, ha valakinek a 20as éveiben volt 10 barátnője, utána megházasodott, de pl. 42 évesen elvált/megözvegyült?

febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van egy alapbetegségem, így nem kellek senkinek sem.
febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tenyleg buta egy kerdés, hiszen két külön dolog.

Én se nősültem meg, mert nem hiszek benne,hogy egy papír bármi pluszt adna. De van ket fiam, és volt pár kapcsolatom az eltelt éveimben

48F

febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
40 fölött elég nehéz normális nőt találni. Vagy kihasználnak, vagy ostobák, akik már lerágták más faszik idegeit és ezért tették ki a szűrüket, vagy lelki betegek, akik tényleg jobban járnak egy kutyával, macskával, mint egy férfivel. Én is nagy nehezen találtam párt közel az 50-hez, nem csodálkozom, ha másnak se sikerül.
febr. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
40 felett már csak azok az emberek jönnek össze, akiknek volt korábban egy vagy több hosszabb kapcsolata, de egyedül maradt. Esetleg van már gyerek, vagy eleve nem is szeretne. Családot alapítani ebben a korban már nehéz és nem elsősorban a kor miatt, hanem mert annyira nincsenek lehetőségek.
febr. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!